Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy értelmeznétek, amit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy értelmeznétek, amit mondott?

Figyelt kérdés

Van egy jó fiú haverom, ahhoz képest, hogy fiú, elég sokat lógunk együtt, sokat beszélgetünk, olyan tipikus fiú-lány barátságról van szó. Azonban az utóbbi időben kezdem azt érezni, hogy ő többet érez irántam, persze, lehet, csak én fordítom rosszul a jeleket. 8.-osak vagyunk, és ugye most jön, hogy sulit váltunk. Nemrég tudta meg, hogy egy gimibe fogunk menni, csak én természettudományi osztályba, ő pedig matspecre. Ma ültünk bioszon ( ő a padtársam is) és nézett enegm, utána egyszer csak megszólalt, hogy Jaj de miért nem jössz a matektagozatra?

Szerintetek, miért mondhatta?

14/L


2018. jan. 12. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, hogy a varjú ne menjen a vetésre:D
2018. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebből még nem gondolnék szerelemre :)

Egyszerűen csak örülne, ha az új osztályban lenne valaki, akit ismer.

2018. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem volt nála gyűrű? Lehet megkéri a kezed
2018. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!