Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerethetek-e olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethetek-e olyan sracba aki kulsoleg nem vonz?

Figyelt kérdés

Annyit eleg tudni hogy aggodik ertem, segit mindenben, egy hullamhosszon vagyunk, tudunk sokat beszelgetni,irta hogy fontos vagyok neki es ugyanigy erzek de mikor talalkozunk nem taszit a kulseje mert nem bunronda

Dee nem is vonz



2018. márc. 16. 22:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Bele.
2018. márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem emberfüggő, nekem például nem megy testi vonzalom nélkül, próbáltam már, de nem működött. Te lehet más vagy.
2018. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 October15 ***** válasza:
100%

Persze. Az, hogy ez neked jó-e az egy másik kérdés, ha nincs vele bajod akkor tök jó, ha nem tudod összeegyeztetni a kettőt akkor viszont nem hiszem, hogy erőltetned kellene.


26F

2018. márc. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Lehet lelkitársad is. Am nemtom.
2018. márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Nem
2018. márc. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom elképzelni a testi és a "lelki" vonzalmat egymás nélkül... Szerintem nem létezik szerelem testi vonzalom nélkül, a kettő együtt jár... Ha nincs testi vonzalom a másik mellett, az nem igazi szerelem.

Nekem nem elég, h egy hullámhosszon legyünk, beszélgessünk, tegyük egymást boldoggá, hanem, hogyha meglátom, akkor érezzem, hogy ő kell, hogy őt szeretem, és őt látom a legszebbnek a világon...

2018. márc. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
33%

Nope


92728/F

2018. márc. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Mádár0218 ***** válasza:
Lehet, de később halványodik a lelki hullámhossz és ha nem vonzódsz hozzá testileg, akkor az hozzá adhat, hogy rövidebb lesz a kapcsolat
2018. márc. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én másfél évig voltam együtt egy fiúval, akit szerettem, de hát cseppet sem vonzott. A szex végig rossz volt számomra. A végén rájöttem, hogy havernak tök jó, ott is kellett volna tartanom.
2018. márc. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
De lehet. Én is beleszerettem egy srácba úgy, hogy nem tudtam hogy néz ki. (instagram)
2018. márc. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!