Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerethetek-e olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethetek-e olyan sracba aki kulsoleg nem vonz?

Figyelt kérdés

Annyit eleg tudni hogy aggodik ertem, segit mindenben, egy hullamhosszon vagyunk, tudunk sokat beszelgetni,irta hogy fontos vagyok neki es ugyanigy erzek de mikor talalkozunk nem taszit a kulseje mert nem bunronda

Dee nem is vonz



2018. márc. 16. 22:31
1 2
 11/12 anonim válasza:
ez hulyeseg hat persze hogy igen!
2018. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Laylah ***** válasza:

Bele lehet szeretni így a másikba, igen. Én kissé speciális eset vagyok szerintem, számomra nincs ember a földön, akit nem ismerve csak ránézek és azt mondom, na, ő tetszik. Nekem nem tetszik senki csak a külső alapján. Viszont ha nem taszít kifejezetten, akkor a személyiségének a megismerésével és megkedvelésével együtt kezdenek megtetszeni a külső jegyei is.

Egy szó mint száz, lehetséges, amit kérdeztél, de egyéne válogatja, hogy nálad ez működik-e így, avagy sem, sem érte, sem ellene nem tudsz tenni igazából.


28N

2018. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!