Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek rámenős?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rámenős?

Figyelt kérdés
Ráírtam a barátnőmre hogy visszakísérhetem a suliba az usziból és még nem írt vissza meg erről nem is beszéltünk azóta. Csak az a baj, hogy nem mondtam még el hogy szerelmes vagyok belé és szerintem ő másba szerelmes. Szerintetek ez rámenős?

2018. márc. 18. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gondolom rámenősnek. Ha más tetszik neki úgyis közölni fogja/kiderül. Merj lépni különben később kíserteni fog a ,,Mi lett volna, ha..."
2018. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. márc. 18. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy lehet a barátnőd, ha nem vagytok együt?
2018. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ridamov ***** válasza:
akkor szerinted én? előbb írtam mint ahogy gondolkodtam. ráírtam a srácra akit imádom, oda meg vissza vagyok érte, stb. és azt írtam neki lenne e kedve sétálni velem meg van egy közös haverunk. és kérdeztem jön e azt mondta nem ér rá. aztán mondtam h áttehetjük máskorra is. mondta h sehogy se ér rá (de persze valójában semmit nem csinál suli után) ezt konkrét megkérdeztem tőle inkognitóba és azt válaszolta rá h nem csinal semmit suli után
2018. márc. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy mindenki azt hiszi hogyha szerelmet vall es igent mondanak ra akkor sinen van!Ha nem jar a fellegekben amikor veled van ne is szamits igen-re mert te most bevallotad hogy szereted!valoszinu hogy unalmas lehetsz szamara vagy tulsagosan feminim! foleg hogy olyaokat irsz hogy "uszibol" gondolom a "csajod" odaig van erted amikor ileneket beszelsz!Tokot vakarni csak akkor lehet ha van is!
2018. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!