Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert kerulok rogton a baratzo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kerulok rogton a baratzonaba? L

Figyelt kérdés
Mar eleg regota tapasztalom, hogy szinte mar par mondat beszelgetes utan is rogton “baratzonaba” kerulok, es valahogy egyertelmu az adott szemelynek, hogy tolem nem kell tobbet akarni. Pedig kulsore/belsore is atlagon felulinek mondanak a legtobben, plusz allandoan azt hallom, hogy egy korabeli lanynak nem kene, hogy problemaja legyen a randizassal, dehat nalam valamiert megis ez van.:D 16/L
2019. szept. 5. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó embereknél próbálkozol. Az idősebbeket keresd, a korodbeliek vagy csak azt akarják, vagy semmit.
2019. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A helyesíràsod is àtlagon felüli.

Ne szállj el magadtól.

2019. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem Magyarorszagon elek es az anyanyelvem sem a magyar, de azert koszi az eszrevetelt.:)
2019. szept. 5. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Én, mint fiú általában két lehetőségnél rakok valakit "friendzone"-ba. 1: van egy olyan rossz tulajdonsága, ami számomra kizárja a kapcsolatot(pl: gyerekes, számomra nem szép, bunkó), ha szép és kedves lány vagy, tuti nem raknálak oda.

2: túl rég óta ismerem ahhoz, hogy kapcsolatba fognék vele(itt nem pár évről beszélek, hanem akit mondjuk mar 10+ éve ismerek)

És igazábol az egyes pont magába foglalja a kettest, hisz akit annyira ismerek, annak már biztos hogy láttam olyan tulajdonságát, ami nekem nagyon nem szimpatikus. Ha nincs neki olyan, akkor meg a barátságot nem tenném vele egy ilyen miatt tönkre, mert ugye 16-17 évesen még nagy eséllyel szakítás lesz a vége. Szóval én a helyedben azon gondolkoznék el, hogy mi lehet az a tulajdonságom, ami miatt valaki egyből félre rak.

2019. szept. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Írtad egy válaszodban, hogy nem a magyar az anyanyelved. Nem derül ki a kérdésedből, hogy magyar fiúkkal próbálkozol? Illetve milyen nemzetiségű vagy/vallod magad?


Ezek azért elég sokat befolyásolnak. A korosztályod fiú tagjai még nem kezelnek mindent olyan éretten ahogy kellene.

2019. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!