Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogyha nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyha nincs barátom és esélyem sincs arra, hogy legyen, mert nem mozgok olyan körökben? Társkeresőt nem akarok.

Figyelt kérdés

Nem vagyok se csinos, se szép. Éppen ezért engem nem néznek meg a fiúk. Soha nem fordul meg utánam senki. Soha nem írt rám senki se instagramon, mint ahogy jónéhány osztálytársamra ráírnak folyamatosan. Igényeim nincsenek, amiből le lehetne adni, mert sose próbálkozott még nálam senki.

Azt vettem észre, hogy mindenki valakinek a valakije, és onnan ismeri meg a fiút vagy a lányt és úgy jönnek össze. Na itt a probléma, hogy nekem nincs senkim.

17 vagyok, egy éve költöztünk ide. Már jól megvannak a klikkek, szinte lehetetlen bekerülni egy olyan társaságba is, ahol vegyesen vannak fiúk és lányok. Manapság már nem úgy ismerkednek az emberek, hogy "Szia! Viki vagyok, lóghatok veletek?", hanem ott is úgy van, hogy vagy valakinek a valakije, és az a valaki bemutat téged és elhívnak ide-oda.

Van baráti társaságom, 3 lányból áll, akik valamilyen szinten befogadóbbak voltak. Nekik sincsenek fiú barátaik, de van párkapcsoltuk. Azért, mert vannak nővéreik, húgaik, bátyjuk, aki révén megismerhettek embereket. Nekem csak egy öcsém van, aki óvodás. Majd jönnek biztos az olyan kommentek, hogy akkor az óvodából barátkoztassam össze az öcsémet azzal a gyerekkel, akinek helyes, jóképű bátyja van, de az meg cink.


Kihozom magamból a maximumot, és így sincs semmi sikerem a fiúknál. Ennél fiatalabb és szebb már nem leszek, szóval most a sulis körökből kéne találnom valakit, mert munkahelyen nehezebb lesz. Amikor volt önbizalmam, akkor se volt semmi. Soha nem volt belém senki se szerelmes, senkinek se tetszettem még. Önbizalmam feleslegesen meg nincs, mert nincs mire büszkének és magabiztosnak lennem. Mások válogathatnak a pasik közül, én meg nem is válogathatok, mert egy sincs, akinek tetszenék.

Pedig sportos alkatom van, próbálok divatosan öltözni és mégjobban kiemelni a jó és előnyös tulajdonságaimat. Eddig összegumizva hordtam a hajam, vagy kontyban, de mostanában kiengedem, mert sokak szerint úgy jobban áll. Ennél többet nem tudok tenni.

Mit tegyek? Társkeresőt nem akarok, mert az nagyon ciki.


2021. jún. 27. 15:59
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%

1. A társkeresőben semmi ciki nincs.

2. Keress hobbit, ahol vannak fiúk is.

3. Párok jelentés része munkahelyén jön össze.

4. Felsőoktatásban sok lehetőség van.

2021. jún. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%
Sminkelni szoktál? Egy visszafogott, előnyös smink borzasztóan sokat tud dobni az összképen. Azt jól teszed, hogy kiengedve hordod a hajad. Illetve próbálj csinos, nőies ruhákat hordani, ami kiemeli az alakodat. Ez is sokat tud számítani. Egyébként idővel mindenki megtalálja a párját, aki szeretné, hogy legyen neki és el is hiszi magáról, hogy szerethető.
2021. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
84%

A tinder is jó szórakozás, bár tény, hogy társkereső.

Ha nem is jönnek össze a randik, én nagyon jókat beszélgettem az ott lévő emberkékkel.

Én is a suli klikkjében valahol nagyon alul voltam, a "menőbbek" nem nagyon érdeklődtek felém. Aztán elkezdtem dohányozni (ez nem követendő példa) és az az egyik srác is dohányzott tőlünk, így egy idő után cigizés közben beszélgettünk és azóta is jóban vagyunk :)

Meg ha csak egyetlenegy barátod is van, járjatok el szórakozóhelyre, sétáljatok, menjetek, próbáljatok minél több közösségi életet élni.

2021. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
48%

Amiket leírtál, csak a külsődre vonatkoznak. Mintha csak a külső létezne. Ha találnál is barátot magadnak, akkor se a belsődért szeretne, hanem a külsődért, mert azzal akarod megfogni a fiúkat.


"ot, és így sincs semmi sikerem a fiúknál. Ennél fiatalabb és szebb már nem leszek,"

De bölcsebb és érettebb igen. Nem csak a külső létezik.


"Önbizalmam feleslegesen meg nincs, mert nincs mire büszkének és magabiztosnak lennem. "

Itt is, csak a külső alapján határozod meg magad, emiatt vagy rosszul. Teljesen rabja vagy a külsődnek és a férfiak visszajelzésének. Attól, hogy nem vagy csinos és szép bizonyos embereknek, miért ne lehetne önbizalmad? Miért ne lehetnél magabiztos? Nincsenek belső értékeid? Nincs személyiséged?


"Mások válogathatnak a pasik közül, én meg nem is válogathatok, mert egy sincs, akinek tetszenék."

Lányként neked más elvárásaid vannak, de fiúként teljesen normális, ha nem tudsz válogatni. Én sem tudtam válogatni, de nem érdekelt, fejlesztettem magam, a SZEMÉLYISÉGEM FŐLEG, a külső mellett. Külsőnél is, persze, edzek, de sokat dolgoztam azon hogy elfogadjam olyannak magam, amilyen vagyok. Rám se ír senki, én írok másokra, voltam fent társkeresőn (töröltem hamar), és lett ezekből kapcsolatom, megismertem a lányokat, az igényeiket, és sikerélményem lett.


Bár, te elég más dolgokra fókuszálsz, például divatos ruhákra, és nem mész társkeresőre, nem jelöl be senki, te pedig nem lépsz. Lányként más a világ, hogy mindig megrohamoznak és fura, ha nem tudsz válogatni, de ha akarsz fiút magadnak, akkor érdemes lépned, stratégiát változtatnod, nem a külsőn alakítani, amin már nem tudsz mást. Kicsit törődj a belső világoddal, kicsit nyiss, kezdeményezz te.

2021. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
97%
De nem értelek, vannak barátnőid, velük járj el helyekre. Hát ennyi. Illetve keress magadnak hobbit, szabadidős elfoglaltságot. Ilyen helyeken lehet ismerkedni igazán. És ne aggódj, 17 évesen még nem vagy a toppon, lehetsz sokkal szebb még. De az nagy előny, hogy sportos, jó alakod van. Valamint abszolút nem vagy elkésve, a te korodban a fiúk amúgy sincsenek még igazán beérve annyira, hogy kapcsolatban legyenek, úgyhogy nem vagy lemaradva.
2021. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
96%

Az utolsó vagyok. Egyébként, én pl. itt gyakorin ismertem meg a legtöbb lányt. A legjobb barátomat is, aki bemutatott egy lány barátjának, akivel összejöttem. Ez is tökéletes platform. Azon is elgondolkodhatnál, miért ciki társkeresőzni. Ha annyira vágysz párkapcsolatra, egy külön APPLIKÁCIÓT találtak ki PONT olyanoknak mint te vagy, aki párt akar keresni, az ott tudjon találni, és ezt a lehetőséget utasítod el. Ott általában az átlagos csajok is ezrével tudnak válogatni, lehet növelni az önbizalmadat is. Az írásodból viszont úgy érzem, az első pár fiúd eléggé ki fog használni, mert úgy érzem nagyon felszínes pasikat fogsz kifogni, és fájdalmas lesz.


21/F

2021. jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ne görcsölj rá. Én is hasonló voltam, mint te. Nagyon barátaim se volak, inkább az a csendes, sarokban olvasós típus. 16 évesen a neten ismerkedtem meg az első párommal. Miután vele szakítottunk, az egyik egyetemi évfolyamtársammal voltam egy darabig. Azt követően egy internetes játékon ismertem emg a jelenlegi párom, és úgy néz ki, ez maradni is fog. Vele 22 évesen ismerkedtem meg. Most vagyok 24. Sose kerestem párt. Mégis előbb-utóbb akadtak. Neked is fog. 17 évesen nagyon fiatal vagy. Ne görcsölj rá. Ebben a krban inkább a saját személyiségedet fedezd fel, pórbálj meg kiteljesedni. Ráér pasik után futni. :)
2021. jún. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

1. A társkeresőben semmi ciki nincs.

- De igen, ciki. Oda nem mernék teljes névvel és képpel regisztrálni.


2. Keress hobbit, ahol vannak fiúk is.

- Fociztam 2 évig.


3. Párok jelentés része munkahelyén jön össze.

- Én nem így tudom.

2021. jún. 27. 17:19
 9/34 A kérdező kommentje:

A tinder is jó szórakozás, bár tény, hogy társkereső.


Ha nem is jönnek össze a randik, én nagyon jókat beszélgettem az ott lévő emberkékkel.

- Egyszer voltam fent talán a Randivonalon álnévvel, folyamatosan 30+-os férfiak írtak rám, szóval nem. De ezt leírtam, hogy nem akarok ilyenekre felregisztrálni.

2021. jún. 27. 17:20
 10/34 anonim ***** válasza:
95%

3. Nem ciki, én egy fiú osztály egy szem lányaként azzal szórakoztam, hogy szuperlájkolgattam az osztálytársakat. Hidd el, nagyon sokan csinálják, senkit nem érdekel.

Én max annyit kaptam, hogy "jéé, fennt vagy tinderen, szerintem a negyedik képet rakd előrébb, az jobb lett".

2. A foci a legtöbb fiúnál plusz pont

3. Házi nyúlra nem lövünk :D

2021. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!