Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogyha nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyha nincs barátom és esélyem sincs arra, hogy legyen, mert nem mozgok olyan körökben? Társkeresőt nem akarok.

Figyelt kérdés

Nem vagyok se csinos, se szép. Éppen ezért engem nem néznek meg a fiúk. Soha nem fordul meg utánam senki. Soha nem írt rám senki se instagramon, mint ahogy jónéhány osztálytársamra ráírnak folyamatosan. Igényeim nincsenek, amiből le lehetne adni, mert sose próbálkozott még nálam senki.

Azt vettem észre, hogy mindenki valakinek a valakije, és onnan ismeri meg a fiút vagy a lányt és úgy jönnek össze. Na itt a probléma, hogy nekem nincs senkim.

17 vagyok, egy éve költöztünk ide. Már jól megvannak a klikkek, szinte lehetetlen bekerülni egy olyan társaságba is, ahol vegyesen vannak fiúk és lányok. Manapság már nem úgy ismerkednek az emberek, hogy "Szia! Viki vagyok, lóghatok veletek?", hanem ott is úgy van, hogy vagy valakinek a valakije, és az a valaki bemutat téged és elhívnak ide-oda.

Van baráti társaságom, 3 lányból áll, akik valamilyen szinten befogadóbbak voltak. Nekik sincsenek fiú barátaik, de van párkapcsoltuk. Azért, mert vannak nővéreik, húgaik, bátyjuk, aki révén megismerhettek embereket. Nekem csak egy öcsém van, aki óvodás. Majd jönnek biztos az olyan kommentek, hogy akkor az óvodából barátkoztassam össze az öcsémet azzal a gyerekkel, akinek helyes, jóképű bátyja van, de az meg cink.


Kihozom magamból a maximumot, és így sincs semmi sikerem a fiúknál. Ennél fiatalabb és szebb már nem leszek, szóval most a sulis körökből kéne találnom valakit, mert munkahelyen nehezebb lesz. Amikor volt önbizalmam, akkor se volt semmi. Soha nem volt belém senki se szerelmes, senkinek se tetszettem még. Önbizalmam feleslegesen meg nincs, mert nincs mire büszkének és magabiztosnak lennem. Mások válogathatnak a pasik közül, én meg nem is válogathatok, mert egy sincs, akinek tetszenék.

Pedig sportos alkatom van, próbálok divatosan öltözni és mégjobban kiemelni a jó és előnyös tulajdonságaimat. Eddig összegumizva hordtam a hajam, vagy kontyban, de mostanában kiengedem, mert sokak szerint úgy jobban áll. Ennél többet nem tudok tenni.

Mit tegyek? Társkeresőt nem akarok, mert az nagyon ciki.


2021. jún. 27. 15:59
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Amiket leírtál, csak a külsődre vonatkoznak. Mintha csak a külső létezne. Ha találnál is barátot magadnak, akkor se a belsődért szeretne, hanem a külsődért, mert azzal akarod megfogni a fiúkat.

- Külső megfog, belső megtart. Egy férfi se azt gondolja egy jó mellű, jó seggű lányról, hogy "Nézd már Pisti! Milyen szép lelkük és milyen jó személyiségük van! Micsoda belső értékeik vannak!".


"De bölcsebb és érettebb igen. Nem csak a külső létezik."

- De nem a belsőt látod egy ismeretlennél, és nem a belső értékeire áll fel a fiúk cerkája.


"Teljesen rabja vagy a külsődnek és a férfiak visszajelzésének."

- Nem vagyok rabja a férfiak visszajelzésének, mivel nem kapok senkitől semmilyen visszajelzést.

2021. jún. 27. 17:25
 12/34 anonim ***** válasza:
95%

"1. A társkeresőben semmi ciki nincs.


- De igen, ciki. Oda nem mernék teljes névvel és képpel regisztrálni."


Nem, nem ciki. Osztán már miért nem mernél névvel meg képpel regisztrálni?


"2. Keress hobbit, ahol vannak fiúk is.


- Fociztam 2 évig."


Nice. És? Én 15+ éve sportolok és nem nézett rám még sose lány edzésen, mégse engedtem el ezt. Ráadásul múlt időben beszélsz. Jelenben beszélj. Most menj valahova, most keress hobbit, szabadidős elfoglaltságot. Az, hogy a múltban csináltál valamit, amiből nem lett kapcsolat, semmit nem jelent. Ráadásul csak 2 évről beszélünk.

2021. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Valamint abszolút nem vagy elkésve, a te korodban a fiúk amúgy sincsenek még igazán beérve annyira, hogy kapcsolatban legyenek, úgyhogy nem vagy lemaradva.

- Valahogy az én osztályomban lévő fiúk meg az osztálytársaim barátjai megérettek egy kapcsolatra, csak nem velem. És el vagyok késve az átlagtól, sürget az idő is.

2021. jún. 27. 17:27
 14/34 A kérdező kommentje:

Szerintem ne görcsölj rá.

- Könnyű mondani, hogy ne görcsöljek rá, amikor mindenkinek van párja, csak nekem nincs. Mindenki kérdezi, hogy "Van már barátod?", és amikor mondom, hogy nincs, akkor elkezdi mind mondani, hogy "Jaj, hát a te korodban nekem már volt.".

2021. jún. 27. 17:29
 15/34 anonim ***** válasza:
94%

" Nem vagyok rabja a férfiak visszajelzésének, mivel nem kapok senkitől semmilyen visszajelzést."

Úgy értettem, hogy rabja vagy a "nem-visszajelzésnek" is, mert az is egyfajta visszajelzés, hogy nem vagy vonzó számukra.


" De nem a belsőt látod egy ismeretlennél, és nem a belső értékeire áll fel a fiúk cerkája."

A belső értékek kisugárzásban megnyilvánulnak a külsőben. Nekem sokkal jobban szimpatizál egy átlagos kinézetű lány, akinek kedves, értelmes tekintete van, és később sokkal keményebben fel fog rá állni amikor oda kerülünk, mint egy cicababára, aki külsőre tökéletes, nagy mellekkel, de ha kimond egy mondatot akkor süt róla hogy gyökér. Nem tudom azt komolyan venni, nem tudom partnerként tekinteni.


De neked akkor elvileg van jó belsőd, ami megtartja a férfiakat? És csak a külsővel van gond, ami miatt nem tudod bevonzani őket?


"- Külső megfog, belső megtart. Egy férfi se azt gondolja egy jó mellű, jó seggű lányról, hogy "Nézd már Pisti! Milyen szép lelkük és milyen jó személyiségük van! Micsoda belső értékeik vannak!"."

A férfiak többsége le fogja szarni a belső értékeket, és hanyag, fos kapcsolatot fognak létesíteni a csajjal. Jól írod, a férfiak a jó seggű csajokról azt fogják gondolni, h ú de megdugnám. Dugásra kellene, nem egy hosszútávú kapcsolatot képzelnek el vele először.

2021. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

17 évesen nagyon fiatal vagy. Ne görcsölj rá. Ebben a krban inkább a saját személyiségedet fedezd fel, pórbálj meg kiteljesedni. Ráér pasik után futni. :)

- De ha annyira fiatal vagyok, akkor másnak miért van? Miért csak én vagyok a lúzer?

2021. jún. 27. 17:31
 17/34 anonim ***** válasza:
78%
A férfiakat iszonyatosan irányítja a farkuk és a csaj kinézete. A belsődet idealizálni fogják, tökéletesnek képzelnék el, ha a külsőd is tökéletes lenne. Ezért hiába is jönnek össze cicababákkal, utána kiábrándulnak belőle, vagy azt hiszik, megkapták a főnyereményt, és szenvednek mellette, mert egyáltalán nem kompatibilisek személyiségileg.
2021. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
84%

"Valahogy az én osztályomban lévő fiúk meg az osztálytársaim barátjai megérettek egy kapcsolatra, csak nem velem. És el vagyok késve az átlagtól, sürget az idő is."


99%-uk szakít 2 éven belül majd. Amivel mondjuk nincs baj, csak a tapasztalat szerzés a lényeg amúgy ebben a korban. De abszolút nem vagy elkésve és az idő meg főleg nem sürget abszolút. :D


Nekem amúgy úgy tűnik, hogy nagyon el vagy tájolódva, azt hiszed most kell rögtön neked férj, mert különben egyedül maradsz. Holott ennél messzebb nem lehetnél a valóságtól. 17 évesen még gyermek vagy, a 20-as éveid lesznek a legszebbek és ott lehet több lehetőséged igazán ismerkedni. Úgyhogy abszolút nem vagy lemaradva. Csak ne görcsölj erre ennyire rá, mert ez se segít. Csak lazán, magaddal foglalkozz, járj el helyekre, sportolj, keress új hobbikat és majd megtalál a szőke herceg fehér BMW-vel.

2021. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Nem, nem ciki. Osztán már miért nem mernél névvel meg képpel regisztrálni?

- Írjam le miért gáz? Mert lúzerek vannak ott. Nem a normálisak, akik képesek lennének egy normális kapcsolatra. A nem lúzereknek megy társkereső nélkül is az ismerkedés. Tessék. Leírtam.

"Ezért nincs barátod, mert így állsz a dolgokhoz" 5.....4.....3.....2.....1

2021. jún. 27. 17:34
 20/34 anonim ***** válasza:
95%

"De ha annyira fiatal vagyok, akkor másnak miért van? Miért csak én vagyok a lúzer?"


Tiniszerelem, semmit nem számít. Valakinek már oviban összejön az első. Babaszerelem, hát who cares? 17 évesen te most fogsz lassan belépni abba a korba, amikor a párkapcsolat téma elkezd előtérbe kerülni. Semmit nem számít, hogy másnak már van, majd neked is lesz. Hova rohansz ennyire? Majd megtalálnak téged is, de mondom, olyan hamar és gyorsan akarod, annyira fiatalon, nem is értem. Még egyszer: lazíts. Mély levegő, chill van, béke van. Pulzus vissza 60-ra és nyugi. Foglalkozz magaddal, járj el helyekre, sportolj, ismerkedj emberekkel és majd jön a kan egyszer, ne aggódj.

2021. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!