Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszem a lányoknak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem a lányoknak? Pedig rosszfiú vagyok

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 09:04
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Hol írtam én olyat hogy lent van az önbizalmam? XD
2022. ápr. 4. 11:38
 22/31 anonim ***** válasza:
93%

Ha van életed, ráadásul full jóképű vagy, meg edzel, ráadásul rosszfiú is vagy😍


Akkor miért itt nyafogsz és ignorálsz?

2022. ápr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
89%

23#

Sehol. De ha a pénzre gondolsz már csak indoknak...

2022. ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha "rosszfiú" vagy, 190 centi, jóképű és még edzel is, akkor ha nem tetszel senkinek, akkor vagy kamu a kérdés, vagy valahol sántít ez a dolog.

Hány éves vagy?

2022. ápr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező! Konkrétan nem írtad,h lent van az önbizalmad(mi azért tudjuk),de nincs csajod,csak a recska van, elhisszük,h padlón vagy attól,h fáj a kezed évek óta ...

Te 🐒!!!

2022. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
91%
jelentse mindenki a kérdést hátha törlik ezt a bohócot
2022. ápr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
91%
Nincs se önbizalmad, se személyiséged. Így nehéz.
2022. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
97%

Komolyan ne vegyétek... már három napja is kiírta ugyanezt a kérdést, akkor is szét lett oltva, és attól félek, harmadjára is meg fogja tenni, mert azt akarja hallani valakitől, hogy a lányokkal van a baj, amiért nem veszik őt észre! Persze közben semmi egyebet nem tud mondani, minthogy "minden lánynak egy rosszfiú kell" és hogy "hát olyan rosszfiú vagyok, mi egyéb kell még?".

Szóval igen, ez az oldal szerzett magának egy nagyon értékes felhasználót... -_-

2022. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Fárasztó96 ***** válasza:
91%
Bogaram! Lányként még a rosszfiú szitu elmenne, de a túlzásba vitt edzés már nem. Nem csípem az olyan egyedeket, akiknek a bicepsz-körfogata nagyobb, mint az én derekam. Szóval vegyél vissza az edzésböl és egyből lesz csajod
2022. ápr. 6. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
kedves rontó ralph! megmondta vanellope is, hogy a szájszag nem minden, el kell érni, hogy a lány adja neked a hősnek járó medált.
2022. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!