Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van hogy még az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy még az introvertált lányoknak is az extrovertált fiúk kellenek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 9. 01:19
1 2
 1/16 anonim válasza:
38%
senki se szereti a felenk fiukat
2022. jan. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
Két félénk kapcsolata az halott. Fiúkent szeretem ha lány felénk. Viszont fiú oldalról ez szörnyű. Remélem nem kell részletezném miért számomra elég egyértelmű
2022. jan. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
23%
Mert az ellentétek vonzzák egymást.
2022. jan. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

Mindig a másiknak abba a tulajdonságába szeretsz bele, ami belőled hiányzik.

Én erős introvertált vagyok párom meg extrovertált. Ha ő is intro lett volna szerintem el se jutunk a találkozásig.

2022. jan. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Ez általánosítás. Több introvertált lányt is ismerek, akik nem szeretik az extrovertált srácokat. Valaki az ellentétet keresi, valaki pedig a magához hasonlót.
2022. jan. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Mert általában az extrovertált srácok a népszerűek, a lányok meg a népszerűséget mindig is előnyben részesítették. Tisztelet a kivételnek.
2022. jan. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Elöször is, aki introvertált, az nem félénk és nem gátlásos, hanem csak jól elvan egyedül is.

Másodszor az állításod sem igaz, vannak introvertált lányok, akik szintén introvertált srácokkal jönnek össze, meg olyanok is, akiknek inkább az extrovertáltak jönnek ben jobban.

2022. jan. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Én introvertált vagyok, sok nőm volt már, de én még intro nőt nem láttam.

Alapjában véve két nő van.

A totál extrovertált feltűnési viszketekségben szenvedő, meg a külseje miatt visszahúzódó csendes.

2022. jan. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8-as: én pedig introvertált nö vagyok, de nem visszahúzódó, egyszerüen jól elvagyok magam, nem feltétlen igénylem mások társaságát, csak idönként.
2022. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hátrány ha extrovertált. Ha nem akar mindig mászkálni akkor még oké. De lehet nem értené meg nekem miért jó itthon. Míg egy intro vagy ambi jobban megértheti. Nem szeretem a tömeget, mások baráti társaságát. Sose kerestem extrovertáltakat, ha odajön nem hajtom el de introvertáltakat részesítem előnyben.
2022. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!