Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 évesen randinál tovább nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen randinál tovább nem jutottam még egy lánnyal sem, hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Nyílván kínos és gáz ez a helyzet, évek óta annak érzem. Ahogy telt az idő, mindig úgy voltam vele, hogy majd csak lesz valaki akivel végre kapcsolatig fog alakulni a dolog, de még konkrétan csókig sem jutottam.

Én is úgy voltam vele sokáig, hogy nem kell elsietni, meg mindig is azt az elvet követtem, hogy inkább legyen egész életembe majd 1 hosszú kapcsolatom, mintsem 20 darab rövid, semmitérő. De azért mostanra már tényleg baromira egyedül érzem magam és full reménytelennek érzem a helyzetemet. Nem arról van szó, hogy annyira baromira ronda lennék, hogy szóba se állnak velem a lányok, szimplán nem találok magam mellé senkit, akibe igazán szerelmes tudnék lenni és el tudnék vele képzelni egy hosszútávú párkapcsolatot.

Mit csinálhatnék? Lassan abban a korban leszek, hogy már annyira gáz lesz ez az egész, hogy nem is lesz értelme tovább ismerkedni.



2022. nov. 12. 15:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

19 éves vagy bakker!!!!

Úgy beszélsz, mintha 91 lennél.

2022. nov. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

"Lassan abban a korban leszek, hogy már annyira gáz lesz ez az egész, hogy nem is lesz értelme tovább ismerkedni"


19 évesen? Miért szerinted hány éves korban kellene komoly párkapcsolatot kialakítani, 11 évesen?

2022. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy 11 évesen kell, de a legtöbb lány egy bizonyos kor felett már nem veszi komolyan azokat a srácokat akiknek még egy csók sem jött össze. Ennyi idősen ez már gáz és egyre nagyobb gondot okoz a társkeresésben.
2022. nov. 12. 16:22
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, haver, ne ezzel foglalkozz.

Mindig van lehetőség, csak egyre kevesebb.

Egyrészt fejleszd magad (fizikai és szellemi téren), másrészt keresd a találkozási lehetőségeket.

2022. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

3. Miért rá van írva a homlokodra, hogy nem csókolóztál még?

Akinek valóban tetszel azt nem érdekli hány kapcsolatod volt előtte, sőt igazából én még örülnék is neki ha a páromnak én lehetnék az első.

2022. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy srác értelmes, törődik velem és kölcsönösek az érzéseink szerinted engem érdekel, hogy előtte mennyi korábbi kapcsolata volt vagy hányszor csókolózott az illető?


Szerintem ha valakivel emiatt nem jössz össze mert gáznak tartaná, inkább örülj neki, hogy nem lett belőle komolyabb kapcsolat...

2022. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
4%
menj el prostihoz, problem solved
2022. nov. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
7-es: ha elmegy prostihoz az megoldja, hogy még nem találkozott lánnyal akibe úgy érzi szerelmes és összejönne vele?
2022. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
18%
3-as :) egyszerű a megoldás! hazudj!!! :D elkerülhetetlen... mert az összes lány tapasztalt pasit akar.. ilyen téren kötelező a hazudás.. mond azt hogy volt 3 bnőd azt kész :) jó tanács.
2022. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
merthogy ennyin múljon? hogy most volt előtte kapcsid vagy nem? :D és ilyen téren elég dilisek a lányok hogy ez ennyire fontos!
2022. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!