Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 évesen randinál tovább nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen randinál tovább nem jutottam még egy lánnyal sem, hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Nyílván kínos és gáz ez a helyzet, évek óta annak érzem. Ahogy telt az idő, mindig úgy voltam vele, hogy majd csak lesz valaki akivel végre kapcsolatig fog alakulni a dolog, de még konkrétan csókig sem jutottam.

Én is úgy voltam vele sokáig, hogy nem kell elsietni, meg mindig is azt az elvet követtem, hogy inkább legyen egész életembe majd 1 hosszú kapcsolatom, mintsem 20 darab rövid, semmitérő. De azért mostanra már tényleg baromira egyedül érzem magam és full reménytelennek érzem a helyzetemet. Nem arról van szó, hogy annyira baromira ronda lennék, hogy szóba se állnak velem a lányok, szimplán nem találok magam mellé senkit, akibe igazán szerelmes tudnék lenni és el tudnék vele képzelni egy hosszútávú párkapcsolatot.

Mit csinálhatnék? Lassan abban a korban leszek, hogy már annyira gáz lesz ez az egész, hogy nem is lesz értelme tovább ismerkedni.



2022. nov. 12. 15:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
18%
Pont ezért kell 20 "semmitérő" kapcsolat, hogy ismerd meg magad, tudd mire van szükséged egy kapcsolatban, tudd mi kell a nőnek, stb. Így csak egy szűz kis lúzer vagy semmi több.
2022. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Társ kereső oldal badoo tinder vagy ilyesmi??
2022. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Próbáltam pár ilyet, de valahogy nem annyira jöttek be. Nem rég volt egy lány akit badoon ismertem meg és randiztunk, de vele sem jött össze a dolog, nem volt kötődés egyáltalán. A legtöbb lány nem túl szimpi amúgy az ilyen társkeresőkön, sokan szerintem csak ego boost-nak használják, pedig elég sok matchem volt, de valahogy a legtöbb lánnyal nem lehetett ott normálisan beszélgetni.
2022. nov. 14. 19:47
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Sztem simán azt lehet mondani már volt 2-3 kapcsid. és ennyi.. néha a lány fantáziája többet segít neked (amit a dolgok mögé lát..) mint akármilyen győzködés, hogy te igenis jó pasija leszel :) és sztem ez nem nagy bűn. Sok lány meg azt hazudja hogy csak 2 kapcsolata volt.. miközben meg volt 7 + 6 egyéjszakás :D ne legyünk már álszentek ennyire.
2022. nov. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Az elvárásaid lehet kicsit túlzottak, ami enyhe nárcizmus gyanús nekem.

A lányok nem angyalok, hanem emberek, mint te. Vannak hibáik is, amellett, hogy csodálatosak. :-) Szóval veled egyenrangúakként tekints rájuk. Kicsit depisnek is tűnsz. Szerintem ne akard ennyire komolyan és totál biztosra tudni előre. Ha már volt randid, az tök jó, ennek örülhetsz. Velük mi volt? Mi nem tetszett? Te, vagy ők?

Az önfejlesztést jól mondják! Legyél tevékeny, a lányok "csak" egy része az életnek. 49f

2022. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen randiztam először, az is szörnyű volt.

Azóta sem volt még barátnőm.

Még nem adtam fel, de közel vagyok hozzá.

Viszont én 22 éves vagyok, te meg 19, legrosszabb esetben is van 2-3-4 éved, mielőtt a tapasztalatlanságod miatt abszolút semmibe vennének a lányok.


22F

2022. nov. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen te még elég fiatal vagy! srácok ne a depire öszpontosítsatok.. álljatok készen.. fejlesszétek magatokat
2022. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

#17


A legtöbb lánynál sajna kizáró tényező már manapság, ha nem volt még senkid.

Ismertem srácot, akit 16 (!!!) évesen azért utasítottak vissza, mert még nem volt előtte barátnője!!

2022. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
18 as füllentsetek... nemtom még milyen nyelven írjam le :D úgyse lesz teljesen őszinte ő sem valszínűleg. De tudom milyen ez.. 17-20 évesen én is kis angyalkának néztem a csajokat.. én iilyen voltam. Nem szabad hazugságban tartani a párod.. de most az elején ha erősködik annyit mondasz 2 volt.. oszt az nagy dolog na.... :D lényegtelen
2022. nov. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a lényegtelen hazugságok után jönnek majd a lényegesek.

Nem kéne elkezdeni.

És NEKED nem kéne elkezdeni. Mert a párodtól ezt csak kérheted - te viszont meg is tudod tenni.

2022. nov. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!