Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 évesen randinál tovább nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen randinál tovább nem jutottam még egy lánnyal sem, hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Nyílván kínos és gáz ez a helyzet, évek óta annak érzem. Ahogy telt az idő, mindig úgy voltam vele, hogy majd csak lesz valaki akivel végre kapcsolatig fog alakulni a dolog, de még konkrétan csókig sem jutottam.

Én is úgy voltam vele sokáig, hogy nem kell elsietni, meg mindig is azt az elvet követtem, hogy inkább legyen egész életembe majd 1 hosszú kapcsolatom, mintsem 20 darab rövid, semmitérő. De azért mostanra már tényleg baromira egyedül érzem magam és full reménytelennek érzem a helyzetemet. Nem arról van szó, hogy annyira baromira ronda lennék, hogy szóba se állnak velem a lányok, szimplán nem találok magam mellé senkit, akibe igazán szerelmes tudnék lenni és el tudnék vele képzelni egy hosszútávú párkapcsolatot.

Mit csinálhatnék? Lassan abban a korban leszek, hogy már annyira gáz lesz ez az egész, hogy nem is lesz értelme tovább ismerkedni.



2022. nov. 12. 15:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

hát, én nem vagyok mai gyerek, de ez szerintem túlzás, általánosítás:

"A legtöbb lánynál sajna kizáró tényező már manapság, ha nem volt még senkid."

A lányok is sokfélék, valamelyik szintén nem csókolózott még, ahogy te se. Aki meg csókolózott, az is lehet olyan értelmes, hogy nem olyan fekete-fehéren látja a fiúkat, hogy ha ez megvan akkor minden ok, ha meg nincs, akkor semmire sincs esély. Ezt szerintem felejtsétek el. :-)

Aki így gondolkodik, az nem egy észlény-lány, kell keresni okosabbat.

49f

2022. nov. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
2022. nov. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
75%

Tanacs: bujj ki a kepernyo vagy a jatekkonzol mogul es jarj tarsasagba.

Egyesulet, tanciskola, turazok klubja vagy barhova ahol emberek kozt lehetsz es emberekkel beszelgethetsz.

Itt kezdodik…. Othon besavanyidva kizarolag az online terben persze h nem lesz kapcsolatod.

2022. nov. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
68%

"Járj társaságba."


Nesze semmi, fogd meg jól. Ebben az évben iszonyú sok helyen, társaságban jártam már, de mindenhol többnyire idősebbek vannak. Tánciskolában pedig nem ritka a férfitöbblet sem, hiszen sok pasi megy ilyen helyekre a könnyű becsajozás reményében.

Túrázós klubokban vannak nők, de ők jellemzően az idősebb korosztályt képviselik.

A kérdezőnek akkor lehet esetleg esélye ismerkedni, ha még egyetemre jár. Utána már nem nagyon van esély se barátkozni, se csajozni.


22F

2022. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
52%

...és akkor arról még nem is beszéltünk, hogy az emberek alapvetően milyen érdektelenek tudnak lenni. Ez nagyon hamar kinyírja a társaságokat. Tudom, mert jómagam is üzemeltetek mind a mai napig ismerkedős csoportokat. A korosztályomból mindenki otthon ül és gubbaszt, vagy már vannak barátai, és nem akarnak új emberekkel ismerkedni.


22F

2022. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
33%

24-25


Jol kiallitottad magadrol a bizonyitvanyt kisfiam.

2022. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
52%

#26


Ok boomer

2022. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!