Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet találni olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet találni olyan lányt aki egy életre szóló kapcsolatot akar és nem csak szekszet?

Figyelt kérdés
2022. nov. 20. 20:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
35%
#10 Leírod, hogy hogyan ismerkedsz?
2022. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
miért írjam le? nem az volt a kérdés hogy hogyan ismerkedjek
2022. nov. 20. 21:03
 13/31 anonim ***** válasza:
35%
#12 De írd le, mert ez fontos infó, ez is segítség a válaszadáshoz.
2022. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem te másbolygóról írtál. Mert tőlem legnagyobb durva is érzelmes hosszú távú kapcsolatot akar, teszik magukat.
2022. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

14

Ne röhögtess már, nem akarnak ezek hosszú távú kapcsolatot. azt hiszik az a természetes hogy havonta váltogatják a palikat, mondjuk nem csoda mert 10-ből 9 úgy nő fel hogy elváltak a szülei

2022. nov. 20. 22:31
 16/31 anonim válasza:
95%
Ha kinézetre is kurvásan néznek ki ne lepődj meg, ha személyiségük is szar. Egyszerű az egész, ne külső alapján ítélj és mielőtt akarsz csinálni bármit, ismerd meg jól. :)
2022. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

"ne külső alapján ítélj"


Hát pedig a külseje nagyon sokat elárul egy emberről. lehet mantrázni hogy nem a ruha teszi az embert de attól még így van....

2022. nov. 20. 23:14
 18/31 anonim válasza:
95%
16 os vagyok. Úgy értettem a "ne külső alapján ítélj" dolgot, hogy azért mert nem a legdivatosabb ruhákban öltözködik vagy mondjuk a mostani lányoktól eltérő stílusa van, festett haj stb. Én például nem öltözöm kirívóan, sem úgy mint mindenki más (mondjuk bőrgatya meg valami mell villantó ruha) és emiatt nem is gondolnak valami jó nőnek pedig nem vagyok se csúnya és rossz alakom sincs. A kérdésekből úgy gondolom, hogy pont az olyan lányokra mész akik direkt úgy öltözködnek, hogy lássad amire felállhat. Így persze, hogy olyan lányokat találsz akikkel egyszer dugsz aztán kész.
2022. nov. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
60%

Bocsi, nem akarok egy rossz szót sem szólni a lányokról, fiúkról, meg konkrétan senkiről de: tiniként(vagy legalább is fiatalként) tényleg b@szott nehéz ilyen lányt találni. Ha végre találok szökőévente egy lányt aki kedved, intelligens, jól el lehet vele beszélgetni, akkor is egy idő után hisztérika üzemmódba kapcsol és előjönnek az elviselhetetlen tulajdonságok. Szerintem annyi, hogy tinikorban még majdnem mindenki ilyen. A másik, hogy senki nem tökéletes, én sem te sem, konkrétan senki. Túlidealizálni sem szabad ezt az egészet, de valahogy tényleg nem könnyű éretten viselkedő, normális csajt találni.

19/F

2022. nov. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

20

teljesen egyetértek

2022. nov. 21. 00:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!