Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet találni olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet találni olyan lányt aki egy életre szóló kapcsolatot akar és nem csak szekszet?

Figyelt kérdés
2022. nov. 20. 20:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
94%
Próbálkozz vallásos lányoknál, ők normálisak.
2022. nov. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Dehogy normálisak, azok nagyon hülyék.... Elhiszik hogy van egy szakállas öregember akit 2000 éve kitalált pár beszívott zsidó
2022. nov. 21. 08:52
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

#21

Én próbálkoznék, de nem is nagyon ismerek olyat aki amiatt vallásos, mert őt ez érdekli és tényleg normális. Olyat viszont igen, aki amiatt vallásos, mert a szülei "kényszerítik". Na az még akkora ribi, hogy csak pislogni tud az ember.

2022. nov. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
91%
#3 na akkor sajnos ilyen stílussal elfelejtheted az olyan lányokat. Senki nem akar egy életet leélni egy ilyen bunkóval
2022. nov. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

24

én vagyok a bunkó amiért komoly kapcsolatot szeretnék és nem csak dugni? te be vagy baxva? XD

2022. nov. 21. 14:30
 26/31 anonim ***** válasza:
94%
#25 Az össze kommentedből látszik, hogy milyen a stílusod. Emiatt nem merted leírni azt sem, hogy hogyan ismerkedsz... Nem kéne bunkónak lenned és akkor lenne normális barátnőd.
2022. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
mindig meg tudtok nevettetni amikor feljövök az oldalra XD talán azért "nem mertem" leírni mert nem ez volt a kérdés
2022. nov. 21. 15:40
 28/31 anonim válasza:
100%
Szerintem ne feltétlenül feszülj erre rá ennyire! Légy igényes, öntudatos, önzetlen, és töltsd az időt olyan emberekkel akik hasonlóan bánnak veled mint ahogy te velük. Idővel rá fogsz találni olyanra, aki hozzád hasonló. Hosszú távú egészséges kapcsolathoz az elengedhetetlen.
2022. nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Figyelj szerintem ez hamar kiütközik valakiből. A természete, beszédstílusa meg alapvetően az érdeklődési köre is elárulja valakiről hogy milyen is valójában. Ha valakivel ismerkedsz és látod hogy nem úgy alakul ahogy elképzelted hagyd ott, menj a következőre van még 1000 másik.
2022. dec. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Ha rossz helyen tanálod az lehetséges-> attól függ mily a társaságod. Olyanokból a mai lányokból és fiukból is van elég sok. (én lány vagyok és nem volt még barátom-> 2 fiu tetszett mind a kettő nem akart kapcsolatott, mert csak AZT akarták) Szóval, menny valami éterembe vagy valahová dolgozni vagy simán az utcára ki és ISMERKEDJ meg valami lányal, akin látod, hogy nem K*rva. Javaslom, hogy ne támad le azzal, hogy örökre veie akarsz lenni, mert akor elmenekükhet tőled (ha csak nem szeret annyira, hogy kinevet és viszont mondja neked, ami a helyes opció lenne). A fiuk már csak az olyan lányokat nézik meg, akik adnak magukra + cuccot (ki vágott felső, elég rövid nadrág/szoknya/ruha) azt akarom mondani, hogy elég kihívóak. Szóval NEM NEM EZT KEL NÉZNI. Meg kel figyekni az egyszerűbb lányokat is (ők is tudnának úgy öltözni ha akarnának csak nem teszik) NÉZZ SZÉT...XD
jan. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!