Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri írni neki?

Figyelt kérdés
Lehet kissé hosszú lesz, de próbálom leírni a történetet, hogy érthető legyen. Van egy srác, aki nagyon bejön nekem már azóta, mióta gimis vagyok. (11-es vagyok, ő végzős) És ez az utolsó év, amikor itt van és lehetőségem van bármit csinálni. Köztünk lévő interakciónak annyit tudok felhozni, hogy 1-szer 2-szer a folyosón egymásra mosolyogtunk, tesi órán osztály-osztály elleni játékokon egy jó ütésem volt labdába, azt megdicsérte. Vannak közös barátaink, de nem igazán jutottam többre a távolról nézem és örülök magamnak fázisnál. Instán követem, ő viszont engem nem, szóval feltételezem, hogy annyira nem érdekelhetem. Viszont nagyon sok közös lenne bennünk, rengeteg olyan dolgot szeretek én is, amit ő is, lenne téma az biztos, csak nagyon szégyenlős vagyok, és tudom, hogy sosem mernék kiállni elé, hogy: Szia bejössz van kedved ismerkedni? Főleg, mert egy elég nagy baráti társaság tagja, ahol konkrétan gyönyörű lányok veszik körül, én meg tök átlagos vagyok. Szóval igen, önbizalmam a nulla körül, viszont valentin napon mindig lehet titkos levelet írni osztállyal és névvel ellátva. Már 2 éve gondolkodtam rajta, hogy írok, és idén van az utolsó esélyem. Biztosan nincs senkije, de nagyon kínos lenne, ha kiderülne, hogy tőlem van a levél és nem akar semmit. Lehet csalódna ő is. Viszont nem akarom úgy hagyni az egészet, hogy bennem legyen a "Mi lett volna, ha?" kérdés...

2023. febr. 8. 16:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Vesztenivalód nincs.
2023. febr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Írj neki. Úgyis anonim a levél, aztán tudakold ki, vagy próbáld megtudni, hogy mit reagált. Nincs vesztenivalód. Esetleg írj neki akkor, amikor már nem járnak be suliba, bár az még messzebb van, addig lehet alakul neki valami. A levél után meg fuss vele össze folyosón, és hasonlók, kérdezd meg tőle, hogy mizu. Ha ez túl straight up, kérj tőle egy zsebkendőt. Ezzel bárkit meg tudsz szólítani kb. Mielőtt kicsit kamufújod az orrod, megkérdezed, hogy amúgy mizu. Készül e a vizsgákra, hova megy tovább, ilyenek. Aztán ha ez a small talk megvolt bedobhatsz olyan témát ami közös.


Én gimiben láttam, hogy ki az aki bukik rám. Volt egy lány 9 10ben, a művészetisek között aki állandóan stírölt, és aztán 12ben osztályunkba is jött egy, aki meg konkrétan folyamatosan engem bámult. Természetesen egyik sem próbálkozott be haha, pedig főleg az elsővel, sokat szemeztem. Az a csaj milyen bombázó lett mostanra, igazi big tiddy goth gf lehetne 😩😩😩

2023. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

"egy elég nagy baráti társaság tagja, ahol konkrétan gyönyörű lányok veszik körül, én meg tök átlagos vagyok"


Az önbizalmaddal és önértékeléseddel komoly gondok vannak. Miért lennél kevésbé esélyes azért, mert átlagos vagy? Szerintem egy átlagos (nem kirívó) külsejű lánnyal egyszerűbb és érdemesebb kapcsolatba kerülni, mint egy magamutogató picsával. Szerintem. De persze lesz, aki szerint én vagyok a hülye.


"valentin napon mindig lehet titkos levelet írni osztállyal és névvel ellátva"


Ez egy tökéletes lehetőség rá, hogy megírd neki az érzéseidet, én nem hagynám ki a helyedben. Persze általában a face-to-face kezdeményezést pártolom, mert az sokkal személyesebb egy üzenetnél, de ez esetben aranyos lehet egy ilyen levél, szóval hajrá. Ne hagyd ki ezt a lehetőséget.

2023. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Ez szerintem is egy jó lehetőség. Veszteni nem tudsz a dologgal, maximum jól alakul és kiserül, hogy te is szimpi vagy neki. Jobb a visszautasítás, mintha utólag tépelődnél, hogy mi lett volna ha...
2023. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Írj neki, nincs mit veszítened.
2023. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Feltétlen írj neki. A legrosszabb dolog a "mi lett volna ha?" (Eddigi életem során egy párszor már elkövettem ezt a hibát, többször lett volna a kiszemelt felől is pozitív reakció, de én nem csináltam semmit, csak gondolatban... Akkor is szar, és utólag, több év távlatából megtudni is az...)

Veszíteni valód igazából nincs. Ha bejössz neki, összejöttök örültök stb. Ha nem, akkor pedig megkönnyebbülsz, hogy legalább tudod.

2023. febr. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
#2 Egyik lány se próbálkozott be, pedig tudtad, hogy bejössz nekik? De te se próbálkoztál be náluk... Utólag bánod te is, mint ahogy #6 írta.
2023. febr. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

Miért mondjátok, hogy semmi veszítenivalója sincs, ha azt írja, hogy "nagyon kínos lenne, ha kiderülne, hogy tőlem van a levél és nem akar semmit"?


Kérdező, az mit jelent, hogy "titkos levelet írni osztállyal és névvel ellátva"? Ha ott van rajta az osztályod is meg a neved is, akkor mitől titkos? :))


Vagy vállalod a kockázatot, hogy kiderül, hogy te írtad, ő viszont nem akar tőled semmit, vagy nem vállalod, de akkor marad a "mi lett volna ha" érzés.

Ha vállalod a kockázatot és sikerül úgy intézni, hogy ne tudja, hogy tőled van a levél - akkor viszont mi értelme egyáltalán a levélnek? :)))

2023. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%

#8 Miért mondjátok, hogy semmi veszítenivalója sincs, ha azt írja, hogy "nagyon kínos lenne, ha kiderülne, hogy tőlem van a levél és nem akar semmit"?


Most őszintén... szerinted az "veszteni való", hogy pár napig kínos lesz? Senki nem fog ezzel hosszú távon foglalkozni,senkit nem érdekel a kérdezőn kívül, ha nem jön össze. Tudom, ezt rossz hallani,de nem körülöttetek forog a világ, attól hogy valami nektek nagy dolog, a többség le se szarja

2023. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
#9 Persze, nyilván nem kell másokkal foglalkozni, csak ugye sok emberben ez egy nagy gátlás. Mit mondanak majd mások?
2023. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!