Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri írni neki?

Figyelt kérdés
Lehet kissé hosszú lesz, de próbálom leírni a történetet, hogy érthető legyen. Van egy srác, aki nagyon bejön nekem már azóta, mióta gimis vagyok. (11-es vagyok, ő végzős) És ez az utolsó év, amikor itt van és lehetőségem van bármit csinálni. Köztünk lévő interakciónak annyit tudok felhozni, hogy 1-szer 2-szer a folyosón egymásra mosolyogtunk, tesi órán osztály-osztály elleni játékokon egy jó ütésem volt labdába, azt megdicsérte. Vannak közös barátaink, de nem igazán jutottam többre a távolról nézem és örülök magamnak fázisnál. Instán követem, ő viszont engem nem, szóval feltételezem, hogy annyira nem érdekelhetem. Viszont nagyon sok közös lenne bennünk, rengeteg olyan dolgot szeretek én is, amit ő is, lenne téma az biztos, csak nagyon szégyenlős vagyok, és tudom, hogy sosem mernék kiállni elé, hogy: Szia bejössz van kedved ismerkedni? Főleg, mert egy elég nagy baráti társaság tagja, ahol konkrétan gyönyörű lányok veszik körül, én meg tök átlagos vagyok. Szóval igen, önbizalmam a nulla körül, viszont valentin napon mindig lehet titkos levelet írni osztállyal és névvel ellátva. Már 2 éve gondolkodtam rajta, hogy írok, és idén van az utolsó esélyem. Biztosan nincs senkije, de nagyon kínos lenne, ha kiderülne, hogy tőlem van a levél és nem akar semmit. Lehet csalódna ő is. Viszont nem akarom úgy hagyni az egészet, hogy bennem legyen a "Mi lett volna, ha?" kérdés...

2023. febr. 8. 16:32
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) <3
2023. febr. 15. 07:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!