Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri írni neki?

Figyelt kérdés
Lehet kissé hosszú lesz, de próbálom leírni a történetet, hogy érthető legyen. Van egy srác, aki nagyon bejön nekem már azóta, mióta gimis vagyok. (11-es vagyok, ő végzős) És ez az utolsó év, amikor itt van és lehetőségem van bármit csinálni. Köztünk lévő interakciónak annyit tudok felhozni, hogy 1-szer 2-szer a folyosón egymásra mosolyogtunk, tesi órán osztály-osztály elleni játékokon egy jó ütésem volt labdába, azt megdicsérte. Vannak közös barátaink, de nem igazán jutottam többre a távolról nézem és örülök magamnak fázisnál. Instán követem, ő viszont engem nem, szóval feltételezem, hogy annyira nem érdekelhetem. Viszont nagyon sok közös lenne bennünk, rengeteg olyan dolgot szeretek én is, amit ő is, lenne téma az biztos, csak nagyon szégyenlős vagyok, és tudom, hogy sosem mernék kiállni elé, hogy: Szia bejössz van kedved ismerkedni? Főleg, mert egy elég nagy baráti társaság tagja, ahol konkrétan gyönyörű lányok veszik körül, én meg tök átlagos vagyok. Szóval igen, önbizalmam a nulla körül, viszont valentin napon mindig lehet titkos levelet írni osztállyal és névvel ellátva. Már 2 éve gondolkodtam rajta, hogy írok, és idén van az utolsó esélyem. Biztosan nincs senkije, de nagyon kínos lenne, ha kiderülne, hogy tőlem van a levél és nem akar semmit. Lehet csalódna ő is. Viszont nem akarom úgy hagyni az egészet, hogy bennem legyen a "Mi lett volna, ha?" kérdés...

2023. febr. 8. 16:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%

"szerinted az "veszteni való", hogy pár napig kínos lesz? Senki nem fog ezzel hosszú távon foglalkozni,senkit nem érdekel a kérdezőn kívül, ha nem jön össze."

Csakhogy itt pont a kérdező veszítenivalójáról van szó, és pont arról, hogy őt érdekli-e. És igen, ő azt írta, hogy ""nagyon kínos lenne, ha kiderülne, hogy tőlem van a levél és nem akar semmit", vagyis igen, lenne veszítenivalója akkor is, ha mi, idegenek könnyen mondjuk, hogy "senkit nem érdekel". Őt érdekli, neki az, ami neked csak pár jelentéktelen nap, nagyon is fontos időszak lenne.


"nem körülöttetek forog a világ, attól hogy valami nektek nagy dolog, a többség le se szarja"

Empátiáról hallottál már? Mindenkinek az életében vannak olyan dolgok, amiket ő maga nagyon is fontosnak él meg - az emberiség többi része meg semmiségnek tartja. Neked is. Mindenesetre neki ez fontos. Lehetnél tekintettel az érzéseire.

Ezt a "nem körülöttetek forog a világ" szöveget meg akkorra tartogasd, amikor valaki azt várja el, hogy mindenki úgy ugráljon, ahogy ő fütyül, és hogy minden úgy történjen, ahogy neki a legkényelmesebb, legegyszerűbb, legelőnyösebb. Itt egyáltalán nem erről van szó.

2023. febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%
Nemhogy hónapokig nem foglalkozik vele majd senki, másnap már el fogja felejteni mindenki. Ha pedig kis jóerzés van a csávóban, és offolja OP-t, akkor úgyse mondja senkinek. Ha meg mondja is, kit érdekel? Senki nem fog ezzel foglalkozni.
2023. febr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, végül írtam neki. Szerdán osztják ki a leveleket :)
2023. febr. 11. 22:40
 14/21 anonim ***** válasza:
85%
Na szuper! Írj ha van fejlemény! :D
2023. febr. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én szorítok neked. :) Legalább kiderülnek a dolgok. Írd majd meg, mi volt.
2023. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy könnyen lehet, hogy azt fogja hinni, hogy valaki szivatja. Én legalábbis biztos ezt gondoltam volna anno, ha kapok ilyen levelet középsuliban. Mondjuk ha népszerű akkor biztos nincsenek akkora problémák nála fejben, mint nálam voltak hahaha


2 voltam.

2023. febr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Update: ma osztották ki végül. Láttam, mosolygott, amikor olvasta, de ma tett ki egy lánnyal insta storyt Valentin alkalomból szóval legalább ezt is tudom
2023. febr. 14. 22:06
 18/21 anonim ***** válasza:
94%
Megpróbáltad, ilyen az élet. Valószínűleg nem véletlen rakta ki, hogy tudassa, szóval rendes. Jön majd más
2023. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
82%

Semmi gond, végül is, aranyosan reagált. Nem nevetett ki, nem bántott ezért, hanem jól esett neki. Te pedig ügyes vagy, hogy megpróbáltad és tudattad vele. Ne szomorkodj semmiképp, nagyon aranyos lány vagy, megtalálod majd te is a párodat. :)


24/L

2023. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
70%
Egyetértek #18 és 19-essel. Te megpróbáltad, ez van. Majd jön a következő.
2023. febr. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!