Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha megismerkedtem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megismerkedtem egy lánnyal az interneten, udvaroltam neki, majd kibökte három nap után, hogy amúgy pár hete múlt 13 éves?

Figyelt kérdés

Amikor megismertem, akkor azt hazudta, hogy 16 éves, tehát annyi mint én. A nevéről is hazudott, az sem az igazi volt...


Soha nem is láttam...


Teljesen idióta vagyok, hogy képes voltam így valaki felé, pontosabban egy nem is létező személy felé érzelmeket táplálni...


Egy német oldalon ismertem meg, ami valamiképp félig egy fórum, félig kvázi Anotalkhoz hasonló. Azért mentem fel oda, mert abban reménykedtem, hogy esetleg a német/osztrák lányok közül végre szerezhetnék egy barátnőt, ha már a magyar lányoknál még nem jött össze. Meg amúgy is, jó nyelveket gyakorolni, ha másért nem is...


Aztán három nap múlva kisütötte, hogy valójában nem 16, hanem pár hete még 12 volt, és a neve sem az, amit mondott...


Annyira utálom magam... Hogy eshettem ilyenbe...


Mit gondoltok? Mit tegyek? A Sors, a Legfelsőbb már tényleg az akarja, hogy örökké egyedül legyek, és ne találjak (vagy ha találok, akkor ő ne akarjon engem, vagy valamiért meghiúsuljon a kapcsolat) magam mellé egy 16 éves, kedves, gyönyörű, aranyos, okos, intelligens lányt, akit szerethetek? Legközelebb mi lesz? A végén már meg akarom valakinek kérni a kezét, és kiderül, hogy amúgy fiú, és 6 évessé alakított 80 éves?



nov. 20. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Várd meg, amig 18 lesz, aztán hajrá...

Ezt megírhatod neki is.

nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen anonim oldalról van szó, akkor valamilyen szinten érthető egy 12-13 éves lánytól hogy az elején megpróbált "anonim" maradni. A koráról pedig valószínűleg azért hazudott, mert félt hogy nem vennéd komolyan ha tudnád hogy 13 éves. Ettől függetlenül hülyeség hazugsággal indítani az ismerkedést, a helyedben engem is zavarna.


Viszont ha megengedsz egy észrevételt:

"egy 16 éves, kedves, gyönyörű, aranyos, okos, intelligens lányt, akit szerethetek"

Azért eléggé idealizált elképzelésed van, ennyire ne törekedj a tökéletesre mert akkor tényleg egyedül maradsz és nem a "sors" miatt. Tényleg ennyire fontos pld az is hogy pont 16 éves lehet, se több se kevesebb?

nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Letiltanám. Mindenhonnan. A jövőben pedig sokkal óvatosabb lennék.

Jó lecke volt! Lehetett volna egy 50 éves szervkereskedelemmel foglalkozó hannibál is...

nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Részemről vége lenne egy ilyen után.
nov. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy éppen egy provokáció akár egy szervezet részéről aberráltak kiszűrésére. Nem tudod, valójában ki van a másik oldalon.
nov. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nov. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nov. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Engedd el. Inkább ne legyél senkivel és maradj még tovább magányos mint hogy egy ilyen pulyával paráználkodj
nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Fanny 2 ***** válasza:
Tény ,hogy nem jó dolog ,hogy egyből hazudott neked,de ahogy föntebb is írták valószínű nem akart rosszat csak annyit ,hogy komolyan vedd ,mert amikor egy fiú ebben a korban van hajlamos nagyon lekezelni a nála fiatalabb lányokat. Ez a három év szerintem egyáltalán nem sok. Én a helyedben nem hajítanám el. De ahogy gondolod.
nov. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9.

Három és fél év nem sok?


Miért lennének hajlamosak elhajítani? A 9.-es/1. gimis fiúknak nagyon nehéz dolguk van gimiben barátnőt találni, mert a felsőbb évesek mind a velük egykorú, mind a fiatalabb lányokat lenyúlják maguknak. Általában a 14 év egy képzeletbeli határvonal. Azalatt még általános iskolás, meg eléggé gyerek. Biológiailag is az emberi élet szakaszaiban kb. 14 évtől jön a serdülőkor, majd utána az ifjúkor.

nov. 25. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!