Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha megismerkedtem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megismerkedtem egy lánnyal az interneten, udvaroltam neki, majd kibökte három nap után, hogy amúgy pár hete múlt 13 éves?

Figyelt kérdés

Amikor megismertem, akkor azt hazudta, hogy 16 éves, tehát annyi mint én. A nevéről is hazudott, az sem az igazi volt...


Soha nem is láttam...


Teljesen idióta vagyok, hogy képes voltam így valaki felé, pontosabban egy nem is létező személy felé érzelmeket táplálni...


Egy német oldalon ismertem meg, ami valamiképp félig egy fórum, félig kvázi Anotalkhoz hasonló. Azért mentem fel oda, mert abban reménykedtem, hogy esetleg a német/osztrák lányok közül végre szerezhetnék egy barátnőt, ha már a magyar lányoknál még nem jött össze. Meg amúgy is, jó nyelveket gyakorolni, ha másért nem is...


Aztán három nap múlva kisütötte, hogy valójában nem 16, hanem pár hete még 12 volt, és a neve sem az, amit mondott...


Annyira utálom magam... Hogy eshettem ilyenbe...


Mit gondoltok? Mit tegyek? A Sors, a Legfelsőbb már tényleg az akarja, hogy örökké egyedül legyek, és ne találjak (vagy ha találok, akkor ő ne akarjon engem, vagy valamiért meghiúsuljon a kapcsolat) magam mellé egy 16 éves, kedves, gyönyörű, aranyos, okos, intelligens lányt, akit szerethetek? Legközelebb mi lesz? A végén már meg akarom valakinek kérni a kezét, és kiderül, hogy amúgy fiú, és 6 évessé alakított 80 éves?



nov. 20. 20:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#10

Ez lehet hogy 30 éve még így volt, de ma már 11-12 évesen kamaszodnak a lányok. És még te is tinédzser vagy, még ha kicsivel idősebb is. Az a 3 év nem tűnik soknak még így se. Az meg hogy mennyire gyerek stb.. te beszéltél vele nem mi :D

nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#11.

Csak tudod fiatalon három és fél év annyi, mint később mondjuk tíz-tizenöt.

nov. 25. 18:27
 13/13 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyan lányt, aki 12 évesen kinézett egy 18 feletti pasit. Amíg a lány 18 éves nem lett, addig semmi nem volt köztük, csak nagyon szigorúan barátság, haverkodtak. A srácnak másokkal járt addig.

Aztán a lány 18 éves kora után, amikor épp nem volt a srácnak kapcsolata ráhajtott a pasira. Összejöttek és azóta is együtt vannak, később összeházasodtak, már gyerekük is van.


Ez persze nem törvényszerű, hogy mindenkinek ilyen jól alakul. Te sem biztos, hogy akarsz várni a lányra, évek alatt simán találhatsz mást és utána lehet, hogy már eszedbe se fog jutni, még ha megpróbáljátok sem biztos, hogy működni fog köztetek, bármi lehet. Nem érdemes túlzottan ráfeszülni semmire.


Próbálj meg túllépni rajta, keress máshol barátnőt, de erre se görcsölj nagyon rá, úgy könnyebben megy.


16 évesen azt hiszed, hogy senki nem érti meg, hogy min mész keresztül, de akár hiszed, akár nem, mindenki más is volt már 16 éves. Senkinek sem volt könnyű, mindenkinek meg voltak a maga nehézségei, küzdelmei, problémái és mindenki átvészelte, neked is menni fog. Az sem katasztrófa, ha 16 évesen még nincs barátnőd, de ez nem ok arra, hogy feladd. Próbálkozz és ne csüggedj!

nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!