Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Offolás, visszautasítás téma....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Offolás, visszautasítás téma. Vélemények?

Figyelt kérdés

Nem gyakran, de velem is megesik, hogy offolnak, nem találnak elég érdekesnek, szimpinek, stb.


Én mindenkinek vissza szoktam írni aki ír nekem, még akkor is, ha egyáltalán nem tetszik. Bárkivel elbeszélgetek, mert tudom, hogy ha tetszem neki, azzal örömet okozok neki, hogy visszaírok és ezért mindig megteszem.


Velem mégsem ilyenek az emberek. Van aki egyenesen megmondja, hogy nem szeretne beszélni, mert... , még csak nem is talál ki valami indokot, hogy ne bántson meg.

Engem nem bánt meg, nem vagyok sértődős, de egyeseket egy ilyen durván megbánthatja.


Mit gondoltok? Szóljatok hozzá a témához, tartsátok tiszteletben más véleményét is.

Köszi;)



márc. 24. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a kérdezőhöz.

F

márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Van egy halvány vonal a kedvesség és a hitegetés között. Ha nem szimpi valaki, akkor hosszútávon van értelme beszélni vele, szimpi lesz? Ha nem, akkor raboltad az idejét. Ha igen, akkor király. Ha látod, hogy ahogy telik az idő nem lesz szimpibb, akkor hogy koptatod le? Vagy akkor is dumálsz vele tovább, pedig már lassan utálod? Meddig mész el ezzel? A másik közben meg azt gondolja, hogy nekes is szimpi ő
márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 egy közös programot visszautasítanék vagy egy közeledést de barátként beszélgetek vele.
márc. 24. 13:06
 4/11 A kérdező kommentje:
Inkább egy kapcsolatot visszautasító barát, mint egy nagy csalódás.
márc. 24. 13:06
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

De ha nem szimpi, akkor barátnak se szimpi, nem? Így csak egymás idejét húzzátok. Nekem inkább ez ilyen védelmi mechanizmusnak tűnik, hogy annyira nem akarod megbántani, hogy inkább dumálsz vele. Nem mered nyíltan visszautasítani, pedig egyszer muszáj lesz, és minél később, általában annál rosszabb lesz.


Persze ez csak az én véleményem

márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5 így van, nem szeretnék/merek visszautasítani. Ha azt írom, hogy aranyos vagy, kívánok minden jót, de nem szeretnék veled beszélni azzal is megbánthatom. Lehet, hogy lelkileg nem lesz jól emiatt.
márc. 24. 13:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb, ha tudsz nemet mondani. Nyilván nem fog neki jól esni, de ha mondjuk hónapokkal később derül ki, akkor rosszabb lesz neki
márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7 köszi, jó tanács. Bár én is szeretném, hogy velem is ilyenek legyenek a csajok, mint én egyesekkelm
márc. 24. 13:17
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

"tudom, hogy ha tetszem neki, azzal örömet okozok neki, hogy visszaírok" - Ezzel nem örömet okozol, hanem felébreszted benne reményt, ami rohadtul nem pozitív dolog. Csalódott lesz, mert hála neked egy olyan dologban kezd majd el hinni, ami sosem fog összejönni.

Én úgy vagyok, hogy inkább legyenek nyersek velem, mint hogy feleslegesen reménykedjek.

márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 erre nem nagyon gondoltam még, köszönöm.
márc. 24. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!