Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Offolás, visszautasítás téma....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Offolás, visszautasítás téma. Vélemények?

Figyelt kérdés

Nem gyakran, de velem is megesik, hogy offolnak, nem találnak elég érdekesnek, szimpinek, stb.


Én mindenkinek vissza szoktam írni aki ír nekem, még akkor is, ha egyáltalán nem tetszik. Bárkivel elbeszélgetek, mert tudom, hogy ha tetszem neki, azzal örömet okozok neki, hogy visszaírok és ezért mindig megteszem.


Velem mégsem ilyenek az emberek. Van aki egyenesen megmondja, hogy nem szeretne beszélni, mert... , még csak nem is talál ki valami indokot, hogy ne bántson meg.

Engem nem bánt meg, nem vagyok sértődős, de egyeseket egy ilyen durván megbánthatja.


Mit gondoltok? Szóljatok hozzá a témához, tartsátok tiszteletben más véleményét is.

Köszi;)



márc. 24. 12:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyenes és őszinte kommunikáció terén is lehet szolidan fogalmazni, hogy ne legyen bántó de mégis éreztesse azt a másikkal, hogy figyi nem. Jegyezed meg, hogy te nem mások szórakoztatására vagy és nem úgy működik a világ hogyha te kedvesen viszonyulsz az emberekhez akkor ők is hozzád. De tök jó, hogy valaki ennyire pozitívan és emberileg áll ehhez, pedig én nem igazán szoktam pozitív lenne ebben a topikban a sok borsóagyú kérdésnél.
márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!