Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem talalok ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem talalok ilyen palit? vagy egyaltalan miert az ilyen fiuk jonnek be?

Figyelt kérdés
Tehat nekem az olyan palik jonnek be szemelyisegileg akiknek valami csaladi problemajuk van/volt (marmint nyilvan nem orulok annak ha egy olyannak csaladi problemaja van akit szeretek vagy barmi problemaja de bejon ha egy pali mesel az eleterol) legyen olyan aki megvéd es ez nalam valahogy nagyon nagy szerepet jatszik az eletembe. Ha altalaba veszekedest latok vagy velem tortenik valami mindig az elso amit megnezek hogy ki, ki mellé ál meg hogy ki véd vagy védene meg az ilyen esetekben (fogalmam nincs h ez miert van) nekem tenyleg egy olyan pali kell aki ha kell lanyoknak beszol vagy lanyoknak is neki megy ertem (jo nem konkretan kezdjen el verekedni lanyokkal nem igy ertettem) Legyen olyan pali aki nem hagyja magat se a baratnojet, aki a megszalottam es betegesen feltekeny, marmint nem olyan aki beteg pszhihopata es kepes meg utni mert ez alap hogyha valaki valakit szeret nem utne meg, amugy most lehet azt mondjatok tul sok filmet lattam de rajottem h nekem az olyan palik jonnek be szemelyisegre mint a Hardin a filmbol, es ezt most nem akkor dontottem el mikor lattam a filmet h uristen nekemis ilyen kell, nem! Ez ugy volt h neztem a filmet es ugyvoltam vele h nekem full ez az idealom meg a film elott is ilyen palik jottek be, vagy ilyenekkel probaltam ismerkedni. Van is egyket ismerosom akiknek ilyen palijuk van de olyan szar h en nem talalok.
ápr. 5. 23:23
1 2
 1/17 anonim válasza:
94%
Várj még egy 3-4 évet amíg legalább 16-17 éves leszel, és akkor jöhtnek a "palik"!
ápr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
pont annyi eves vagyok😂
ápr. 6. 00:42
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Evolúciós ösztön a nőknél, hogy a pasi védj meg őket. De remélem nem csak ez számít
ápr. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
"aki a megszalottam es betegesen feltekeny" - Ezt ne kívánd! Hidd el, borzasztó egy betegesen féltékeny ember.
ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
Ha nem kezd el verekedni, akkor nincs is semmi értelme.
ápr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hardin egy egészségtelen, toxikus ember volt , aki mindent csakis pusztítani tudott maga körül. Pont arról szóltak a könyvek is - bár a filmben ki lett színezve - hogy Tessával nem tudtak egészségesen élnk, amíg nem látta / látták be a problémákat és ugye ment mindenki a maga útjára FEJLŐDNI.


Biztos,hogy ezt akarod?

ápr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ömlik ránk a médiából ez a típusú, agresszív, de veled pont nem túl agresszív macsó férfi, aki aztán egyszer megnyílik, elmeséli tragikus sorsát, és hirtelen már érted, hogy miért akkora bunkó.

De a valóság nem ilyen. Mindenkinek vannak kisebb-nagyobb traumái, de ez senkit nem jogosít fel, hogy bántson másokat. Rengeteg nehéz élet van, és igenis sok ember képes volt felülkerekedni a múltbéli sérelmein és jó embernek lenni.

Aki másokat bánt, és betegesen féltékeny, az idővel téged is bántani fog. És ne aggódj, ja vele maradsz, a gyerekeidet is.

Mindig a Csókfülke jut eszembe, annyira fel volt hype-olva, gondoltam biztos jó. Hát amit az a csávó is leművel... Nem értem, miért kell ezt a képet erősíteni. Jó lenne, ha végre nyitnánk abba az irányba, hogy a férfiak is képesek legyenek kifejezni az érzéseiket, érzelmeiket, mert nem ciki. Az sokkal inkább az, ha nekimegy másnak, mert egy agresszív vadbarom, aki nem képes visszafogni az indulatait. Nem jó, ha egy fiú olyan, mint amit te leírtál. Pokol vele az élet, mert saját magával sincs rendben, úgyhogy veled sem fog tudni rendes lenni. Hiába ábrándozol te arról. Az ember ne úgy működik, hogy mindenkit rommá ver, meg mindnenkinek beszól, de majd pont te vagy a kivétel.

ápr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen agresszív, betegesen féltékeny állatok szokták féltékenységből megölni a barátnőjüket...
ápr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Rossz felé keresgélsz, kicsi lány. Lehet hogy felizgat téged ez a fajta ösztönszint, de elmondom neked hogy hosszútávon semmi jó nem származik belőle, mert ezek rendkívül problémás, toxikus sőt gyakran veszélyes emberek a valóságban. Csak a jéghegy csúcsát látod, és olyat kívánsz pozitív dolgot ami nincsen meg a negatív oldala nélkül. De akkor sorolom az ellentmondásokat:


"nekem tenyleg egy olyan pali kell aki ha kell lanyoknak beszol vagy lanyoknak is neki megy ertem"


VS


"nem olyan aki beteg pszhihopata es kepes meg utni mert ez alap hogyha valaki valakit szeret nem utne meg"


Szóval ha ennyire nincs benne gátlás és önuralom hogy képes más nőknek nekimenni, akkor nem értem milyen alapon várod el, hogy téged hirtelen felindulásból ne támadjon meg később, ha elborul az agya, vagy ellenkezel, vagy gyakorlatilag akármi. Vagy hogy minimum ne legyen erőszakos veled minden más téren, ha esetleg nem is üt meg. Sokfajta bántás létezik még, egyik sem egészséges.


"aki a megszalottam es betegesen feltekeny"


VS


"marmint nem olyan aki beteg pszhihopata"


Oké nem feltétlen pszichopata mert sok más sötét személyiségzavar van még azon túl is. De a gond hogy aki ennyire betegesen féltékeny és kontrolláló, az nem egészséges személyiség, és nem várhatod el tőle az egészséges és normális szeretetet se. A tulajdonának fog tekinteni, és eszerint használni.


"akiknek valami csaladi problemajuk van/volt"


VS


"de bejon ha egy pali mesel az eleterol"


Jó eséllyel személyiségzavaros és/vagy traumatizált emberek. (Egyébként feltételezem te magad is az lehetsz, ezért ebben látod a védelmet vagy azonosságot, esetleg a családi mintázatot ami ennyire vonz...) De visszatérve az alap kiindulási alapra, az ilyen emberek akik ennyire vad üzemmódban vannak, általában maguk elől is menekülnek, szóval nem fog megnyílni neked, hiszen az számára veszélyes, és sokszor alkatilag vagy mentálisan is képtelen rá. Arról nem is beszélve hogy általában csak addig izgalmasak amíg meg nem nyílnak, utána már sok lánynál leértékelődnek hiszen oda a rejtély és izgalom.


Egyéb észrevételek:


"Van is egyket ismerosom akiknek ilyen palijuk van de olyan szar h en nem talalok."


Szerintem kicsit várj pár hónapot, fél évet, évet, és figyelgess. Mik történnek köztük, mennyit panaszkodnak, mennyit sírnak miattuk, lesz-e esetleg párkapcsolati erőszak vagy bármi más probléma. Szinte borítékolható hogy igen, szóval így látni fogod te magad is hogy ez nem is annyira irigyelnivaló irány.


Bónusz jótanács:


Ahogy korábban mondtam szerintem te magad is traumatizálva lehetsz, ha ennyire ez a típus vonz. Próbálj meg dolgozni magadon, esetleg azon hogy minél hamarabb kikerülhess a mostani (esetleges bántalmazó) közegedből. Törekedj a normális életre, lehet ez most unalmasnak hangzik, de később talán érteni fogod miért mondom ezt. Sok sikert kívánok neked az utóbbihoz, kedves kérdező!

ápr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Legalább őszinte vagy és megírtad, hogy hülye vagy amiért ilyenek jönnek be.

Gondolom az nem opció, hogy normális pasit találj aki szeret és egészséges kapcsolatban éljetek, hát persze, hogy nem. Nem baj, te is beállhatsz a bántalmazott nők közé. Megéri ez mi, csak azért, hogy izgalmas életed legyen.

ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!