Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem talalok ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem talalok ilyen palit? vagy egyaltalan miert az ilyen fiuk jonnek be?

Figyelt kérdés
Tehat nekem az olyan palik jonnek be szemelyisegileg akiknek valami csaladi problemajuk van/volt (marmint nyilvan nem orulok annak ha egy olyannak csaladi problemaja van akit szeretek vagy barmi problemaja de bejon ha egy pali mesel az eleterol) legyen olyan aki megvéd es ez nalam valahogy nagyon nagy szerepet jatszik az eletembe. Ha altalaba veszekedest latok vagy velem tortenik valami mindig az elso amit megnezek hogy ki, ki mellé ál meg hogy ki véd vagy védene meg az ilyen esetekben (fogalmam nincs h ez miert van) nekem tenyleg egy olyan pali kell aki ha kell lanyoknak beszol vagy lanyoknak is neki megy ertem (jo nem konkretan kezdjen el verekedni lanyokkal nem igy ertettem) Legyen olyan pali aki nem hagyja magat se a baratnojet, aki a megszalottam es betegesen feltekeny, marmint nem olyan aki beteg pszhihopata es kepes meg utni mert ez alap hogyha valaki valakit szeret nem utne meg, amugy most lehet azt mondjatok tul sok filmet lattam de rajottem h nekem az olyan palik jonnek be szemelyisegre mint a Hardin a filmbol, es ezt most nem akkor dontottem el mikor lattam a filmet h uristen nekemis ilyen kell, nem! Ez ugy volt h neztem a filmet es ugyvoltam vele h nekem full ez az idealom meg a film elott is ilyen palik jottek be, vagy ilyenekkel probaltam ismerkedni. Van is egyket ismerosom akiknek ilyen palijuk van de olyan szar h en nem talalok.
ápr. 5. 23:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, igazából egyáltalán nem bántalmazó családban nottem fel, teljesen jo a szuleimmel a kapcsolatom nem veszekszenek, bar apamat utalom de o egy masik story, azt meg, hogy hogyha kell menjen neki akár lányoknak is miattam azt meg úgy értettem csak szerintem akkor rosszul fogalmaztam, bárkivel szembe álljon ki értem. ha meg ugye a filmet nézzük a miutánt a filmbese emelt kezet hardin tessara, jo oke teljesen igazatok van ez csak egy film,és nem filmbe kell élni, vannak ismerőseim akiknek ilyen kapcsolatokuk van, sokat veszekednek de a végén mindig visszatalálnak egymáshoz,évek óta együtt vannak, és nagyon szeretik egymást, es a pali egyszer nem emelt ra kezet, es nem is tenné meg. az én részemről talán még azt tudnám mondani hogy túl unalmas az életem is izgalom ra van szükség, nem egy unalmas palira akivel haway minden.
ápr. 6. 18:51
 12/17 A kérdező kommentje:

Ahogy korábban mondtam szerintem te magad is traumatizálva lehetsz, ha ennyire ez a típus vonz. Próbálj meg dolgozni magadon, esetleg azon hogy minél hamarabb kikerülhess a mostani (esetleges bántalmazó) közegedből. Törekedj a normális életre, lehet ez most unalmasnak hangzik, de később talán érteni fogod miért mondom ezt. Sok sikert kívánok neked az utóbbihoz, kedves kérdező!



igazabol valamilyen szinten de a te komenteddel igy egyetertek, mert ugye valamilyen szinten te a valóságot írtad le csak pár szót rosszul fogalmaztam meg én. Igazából ismerkedtem már normális pasikkal is akikkel nem volt semmi baj normalis palik voltak de egyszerűen nem keltették fel az érdeklődésemet,és pár hét múlva meg is szakítottam veluk a kapcsolatott, egyszerűen nem érdekelnek és mindig abba reménykedek hogy egyszer találni fogok egy ilyen szemelyisegu palit, mer szar allandoan olyanokkal ismerkedni akik egyaltalan nem erdekelnek es nem keltik fel az erdeklodesemet.

ápr. 6. 18:57
 13/17 A kérdező kommentje:
de amugy arra is gondoltam hogy ez lehet azer van mer tul sokat neztem ilyen filmeket
ápr. 6. 19:53
 14/17 anonim ***** válasza:

Elsőként fogsz belefutni egy nőverő hülye gyerekbe.


"hogyha kell menjen neki akár lányoknak is miattam azt meg úgy értettem csak szerintem akkor rosszul fogalmaztam, bárkivel szembe álljon ki értem"


Szóval teljesen mindegy miért van az embereknek baja veled ő álljon ki érted, még akkor is ha oltári nagy hülyeséget csinálsz. Babám, nem így működik a világ, lehet, hogy a te kis önérzetes tini fejedben még igen, de a felnőtteknél nem. Ahelyett, hogy ilyen fölösleges ugatásokba mennétek bele inkább tennél azért, hogy elkerüld ezeket és némi önkritikát tanulj, mert ha egy nő hülye és nincs igaza én nem fogom azt mondani neki: "ne aggódj igazad van", nem fogok balhét csapni mert nem élek kisebbségi komplexussal hanem leülök a párommal és megbeszélem vele, hogy mi a baj.

Én elhiszem, hogy te még vágyálmokban élsz és azt hiszed ettől férfi egy férfi, de ezeket a legkönnyebb lenyomni, ugyanis ezek csak a felszínen érnek valamit ugyanúgy mint azok akik velük vannak. Igen, te is az vagy, mert a hozzád hasonlóknak nincs értéke, csak egy lyuk vagy aki fesztiválozni akar mert unja a kamuproblémákkal teli életét.

Neked nem való kapcsolat, te csak arra vagy jó, hogy minél többen végig keféljenek téged az uraddal együtt és kidobjanak, hogy aztán mehess a barinőidhez sírni, hogy aztán újra és újra ilyen faszikba fussál bele míg egy kiégett agyon használt rosszabb esetben narkós pis*ca leszel.

Ha ezen az úton haladsz akkor egyedül fogsz meghalni hazugságokkal a hátad mögött.

ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14. latszik valami félös kis hulyegyerek vagy aki sajat magat nem tudja megvédeni de ezekszerint te se lehettel meg szerelmes, mer ha valaki szerelmes akkor, akkor i
ápr. 6. 20:45
 16/17 A kérdező kommentje:
szoval ha valaki szerelmes valakibe akkor szerintem bármiáron megvédi, dehat vitazhatnank ezek kinek mi
ápr. 6. 20:45
 17/17 anonim ***** válasza:
82%
Köszönjük Eszter! Sziporkázó vagy
ápr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!