Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs bennem semmi szerethe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs bennem semmi szerethető lesz valaha barátnőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy olyan fiúnak lehet barátnője aki semmibe se jó? Az lenne a helyzet hogy én abszolút mindenhez béna vagyok az életben. Semmihez nincs tehetségem. Nem vagyok valami jó tanuló, nem vagyok jó a sportokban, nem vagyok jó az ilyen művészetekben mint pl rajz,illetve idegen nyelv érzékem sincs.Hamarosan érettségizek és hogy őszinte legyek abba se vagyok biztos hogy sikerülni fog. Aztán majd később szeretnék jogosítványt, de úgy érzem hogy soha nem lesz rá pénzem meg hát az se menne szerintem. Úgy hogy ja az élet minden területén használhatatlan és béna vagyok mert mint mondtam semmibe vagyok jó. Valaha lehetne így barátnőm? Szó szerint amit eltudtok képzelni abban mindenben béna vagyok. Ha lesz is mit fog rajtam szeretni? Soha semmire nem lenne büszke rám. Egyelőre ennyi, elnézést hogyha nagyon össze vissza fogalmaztam, de kíváncsi vagyok a véleményetekre, és ha bármi eszembe jut azt leírom. A válaszokat nagyon szépen köszönöm. 20F
ápr. 9. 05:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy 2 évvel ezelőtt teljesen biztos voltam abban, hogy nem tudnék normális kapcsolatot fenntartani. Aztán jött a barátnőm, aki 2 éve mellettem van és elfogad úgy, ahogy vagyok. Ne azt mantrázd magadnak, hogy béna vagy, hanem hogy létezik olyan lány, aki elfogad így, csak még nem találtad meg.
ápr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember nem kiváló semmiben. Mondjuk az érettségire tanulj.


Amúgy az önbizalom hiány a legnagyobb gond szerintem, edz pl., az segíteni fog. Lényeg, hogy ne add fel 1 hét után, bármit is próbálsz

ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalmadon dolgozz! A negatív kisugárzás valóban előnytelen tud lenni. Légy magabiztos abban, amit csinálsz, csak így tudsz nagyobb sikereket elérni.
ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszkat. Az igazság az hogy az edzés dolgot kipróbáltam de sajnos jelenleg nincs pénzem több kondi bérletre. Az érettségire tanulás meg nem nagyon megy mert nem tudok magolni meg nincs is olyan dolog ami lekötne (amiket

tanulunk) nem tudom buta vagyok az iskolához.

ápr. 9. 10:47
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Edzeni otthon is lehet. Csak kreatívnak kell lenni. Alap gyakorlatokkal pl.: fekvőtámasz, guggolás, húzóckodással majdnem a test összes izmát meg lehet dolgoztatni. Ne a kifogásokat kersd csak csináld.
ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jogos jogos,csak azért volt jó terembe járni mert az egyik haverommal mentem, aki végig figyelte hogy jól csinálom e a gyakorlatokat. Otthoni edzés is jó lenne csak szarul csinálnám, igen igen még ezeket az alap gyakorlatokat is. Meg nincs sok motivációm hogy őszinte legyek. Jó pár dolgot kipróbáltam már az életembe de mindegyikben bűn rossz voltam. Ezért érzem azt hogy soha nem leszek szerethető egy lány számára sem. Meg már ugye említettem hogy nagyon kevés már motivációm bármihez.
ápr. 9. 11:06
 7/14 A kérdező kommentje:
Nincs kiért és miért élnem.És már egy kicsit kezd bántani ez a dolog.Nem vagyok sajnos szerethető.(A válaszokat nagyon szépen köszönöm ment a zöld mindenkinek💪)
ápr. 9. 11:24
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Többen is tudtok edzeni együtt, menj csak el!

Vannak ilyen játszóterek is, ahol van felszerelés, nézz utána.

ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Hamarosan érettségizek és hogy őszinte legyek abba se vagyok biztos hogy sikerülni fog"


ha én le tudtam érettségizni akkor neked is menni fog, hülye vagyok mint a segg de megcsináltam

ápr. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor még nem láttál engem hogy mennyire buta vagyok :D
ápr. 10. 07:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!