Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért "félek" a lányoktól?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "félek" a lányoktól?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek bulizni nincs merszem megszólítani egyiket se, meg ha meg is szólítanám akkor se tudnék utána semmit se mondani neki ami lekötné. Táncolni egyáltalán nem tudok. Önbizalmam az nagyon kevés és barátaim se nagyon vannak mivel csöndes vagyok, beszélgetni is alig lehet velem.
2015. máj. 23. 19:57
 1/7 To7ka ***** válasza:

Szerintem mert nem lehet veled beszélgetni, csöndes vagy, barátaid se nagyon vannak, és önbizalmad nagyon kevés. Nem tudsz táncolni, nem tudnál mondani semmit egy lánynak akit megszólítanál, de még megszólítani se mernéd!

Imádom, mikor megválaszolják a saját kérdésüket!!:)

Javíts az önbizalmadon!! Tanulj meg pl táncolni, az nagyon jól formába is hoz, lányokkal fogsz táncolni, nagyon megnöveli az önbizalmad, én nagyon sajnálom, hogy nem motiváltak szüleim határozottan, és nagyon buta voltam, mert cikinek tartottam a táncot. Szerelmes vagyok a néptáncos, társastáncos, és rúdtáncos lányokba!:D Egyszerűen a tánc nagyon jól áll mindenkinek, szerintem szuperül megoldaná a problémáid pár hónap alatt!:)


Vagy egész egyszerűen máshol próbálj meg ismerkedni lányokkal, ha nem ez a Te tereped. Azt is meg kell találni!;) (elfelejtettem vacsorázni:o)

2015. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Domovoy ***** válasza:

Hasonló a szitu nálam is, csak annyi különbséggel, hogy én még az "esélyét" sem adom meg a "Sorsnak", mert nem járok el szórakozóhelyekre sem - többnyire az általad felsorolt okok miatt, illetve mert nincs is kivel.

De a kérdésedre már meg is adtad magadnak a választ. Miért? Mert nagyon kevés önbizalmad van. Ennyi.


Sok laza csávó, akik meg amúgy ránézésre hagynak némi kívánnivalót, lökik a gyakran hülye szövegeket, és vannak csajok akik bekajálják.


Először is a célt kellene kitűznöd. Hogy MIÉRT szólítanád meg az adott lányt - azon túl, hogy valószínűleg ránézésre szimpatikus, mert csinos, bájos, megfogott téged. De csak az adott alkalom idejére szeretnél társaságot, vagy komolyabban barátkoznál vele, esetleg kivetnéd a hálód, hogy randizni is elhívnád!?

Szeritem bármelyik is, nem kell(ene) rágörcsölni, mert még egy sikertelen próbálkozás is több, mint a bamba semmittevés. - És ezt a sok "okosságot" úgy írom, hogy én magam is tisztában vagyok ezzel, mégsem csinálom így. :D


Neked legalább egy (hosszabb) szemkontaktus felvétele nem okoz gondot? Állítólag az is sokat segít. Az utána "elvárt" kezdeményező lépést pedig neked kell határozottan megtenned, felhasználva pár aktuális, könnyed témát, nem túl nyálas és agyonkoptatott bókot, és ha nem lennél könnyű szerrel elhajtva, akkor pár perc beszélgetés után a lányról is kiderülne, hogy TUD-E miről beszélgetni, hisz neki is lehetnek kérdései.

2015. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én se sűrűn járok szórakozóhelyekre, csak néha mikor hívnak, de akkor is úgy érzem,hogy fölösleges vagyok oda. Hiába állok neki úgy, hogy most magabiztos leszek meg odamegyek valakihez mindig leblokkolok és csak állok a pultnál és iszogatok míg a többiek mind csajokkal táncolnak. Ez eleve elveszi minden kedvemet és utána már semmi kedvem nincs a csajozáshoz...
2015. máj. 23. 21:08
 4/7 anonim válasza:
Igyál és megjön a bátorságod.
2015. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont ugyanez van velem is,habar en neten beszeltem meg csajokkal talizast abbol egy volt aki eljott (o akart eloszor talizni) az meg nekem nem jott be annyira,es valojaban sokkal nyugodtabb voltam vele mint amire szamitottam :D Ha annyira nem megy eloben,akkor neten irj ra,hivd el valahova hogy megismerkedjetek,elkered a szamat,hazakisered stb.. Ha meg nagyon oda akarsz menni egy csajhoz buliban de nem megy,igyal meg egy kicsit elotte,es egybol batrabb leszel,jobb mint a semmi.Ha sikerrel jartal ugy hogy legalabb oda mertel menni hozza es valtottal par szot ugy hogy nem pattintott le es masnap erre mind emlekszer,az mar adhat egy kis onbizalmat,hogy valojaban nem is voltal olyan rossz,egy lepessel elorebb vagy..Persze ne annyit igyal hogy leegesd magad elotte hanem csak hogy batrabb legyel,jobban erezd magad meg persze fontos hogy tudd magad kontrolalni az ivaszatbanban :) 18f
2015. máj. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Domovoy ***** válasza:

Szerintem az ivás semmire nem megoldás.

Személy szerint engem egy ilyen helyzetben sem tudna annyira feloldani, hogy meg merjem lépni azt, amit józanul sem. (Hamarabb lenne alkoholmérgezésem.) A bátortalanságot nem oldja, csak a vakmerőséget erősíti - attól még mindenki ugyanolyan, amilyen. :P

A pia ivás (gondolok itt a rövidre) csak az elhatározottságban segít. És nem is a pia, hanem a hozzárendelt "koreográfia". Felszívod magad, hogy "neked márpedig kell ez a nő", felhajtod, a poharat lecsapod és elindulsz felé. Ugyanezt egy felspilázott tapssal is meg lehet tenni. Mert a lábad arra fog elindulni, amit megadsz magadnak "kezdőlökést". - A bokszolók sem hiába ugrálnak és ütögetik össze a kesztyűiket. Egy buliban ez pedig még nem is lenne feltűnő. Persze nem bokszkesztyűket viselve. :D

2015. máj. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Domovoy ***** válasza:

Vagy mi lenne, ha úgymond "tét nélkül játszanál"?

Valószínű akad egy-két haverod, akikkel együtt tudsz/szoktál menni, és ők egyébként bele is tudják vetni magukat a buliba, kezdeményeznek, táncolnak, beszélgetnek is a lányokkal.

Namármost, neked/nekünk ugyebár a kezdeményezéssel (is) van nehézségünk. Sebaj.

Nézzetek ki a haverral/haverokkal szimpatikus lányokat, és TE mutasd be nekik. Hogyan? :)

Igen, ehhez azért a haverok néminemű komolysága is szükséges lesz, de te fogd lazára, hisz nem lesz komolyabb tétje.

Menj oda egy, vagy akár a 2-3 lányból álló csoporthoz - a már láthatóan oldottabb hangulatúak előnyben, nem kell a hasonlóan gátlásos vagy "valakikre várakozóakat" bepróbálni -, és mondd azt neki(k), hogy te és a haverok (akik amott ülnek/állnak/bólogatnak/vigyorognak/integetnek - de semmiképp sem rajtad röhögnek - itt kell a komolyságuk) pont ilyen klassz, vidám és csinos lányok társaságára vágytok, és szeretnétek ha csatlakoznának hozzátok, mert tök jó lenne együtt bulizni. Neeem, nem kell kérdezni, nem kell NEMMEL kezdődően kérdezni (Nem lenne-e kedvetek...?), hanem így ki kell jelenteni, hogy márpedig EZ VAN.

Ha nem, hát nem, szép estét, jó szórakozást kívánsz nekik... aztán kerestek más szimpi lányokat, ugyanezt alkalmazva.

Ha igen, akkor a nehezén már túl is leszel, esetleg bemutatkoztok egymásnak és odakíséred az ámuldozó haverjaidhoz. Ott is ő-ő, te-te, puszi-puszi, és "lepasszolod" a "terhet", jöhetnek a dumagépek. Te pedig figyelsz, tanulsz, tapasztalsz. Sőt, az a legjobb ha mindenkire jut egy lány, így önkéntelenül is ki fog alakulni az a tudatalatti szimpátia alapján alapuló döntés, hogy melyik lány melyik sráccal kezd el majd beszélni. Meg lehet őket hívni italra, vagy berántani a táncoló tömegbe.

Látod, ennyi lenne. Aztán majd kiforrja magát, de az este teljen jó hangulatba.


Habár muris ezt így elolvasni, és nekem is egyszerűbb volt leírni, mint megtenni... De remélem nem tartod nagy marhaságnak, de egy-egy ilyen sikerélmény fokozatos önbizalmat fog adni neked, és később önmagad számára is minden gátlásosság nélkül tudsz megismerkedni lányokkal. :)

2015. máj. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!