Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Mi a véleményetek arról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek arról ha egy lány lolozik?

Figyelt kérdés

Aranyosnak tartjátok az esetlenkedést vagy inkább idegesít?

Vagy úgy gondoljátok így is tudtok kezdeményezni egy csajnál?

Az egyik srác rögtön felajánlotta hogy segít pedig nem is nagyon ismerjük egymást csak innen jutott eszembe:)



2015. máj. 25. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi az a lolozik??? :S
2015. máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szerintem jópofa :D sok a kocka aki azonnal segít játékostársának,ha az azt mondja hogy az lány (vagy "lány" :D )nekem is volt "gémer" barátnőm és nagyon cuki volt
2015. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ó, ha ilyen lány vagy, vagy esetleg van olyan fiú, akinek kötélből vannak az idegei(áááá a lányok általában türelmesebbek), az segíthetne, mert két hónapja szarakodok és nem sikerül belejönni pedig tetszik, meg röpül az idő, csak hát fel tud baszni, hogy nem megy :D
2015. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne, mondjuk nem csak lolozom. :")

15/L

2015. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

nekem rengeteg ismerősöm van hasonló cipőben xD mármint eddig 3 fajta sráccal találkoztunk: aki a "gamer lányok nincsenek is, ez csak hülyülés, nem gondolod komolyan" tipús volt, az "Úr isten, egy lány???? Gamer??? Lolozik? Legyél a barátnőm!" típus és a "na most akkor jössz játszani? Muti mit tudsz, csajszi! " típus.

Mondjuk az én barátom kapásból elbüszkélkedett vele a haverjainak, hogy az ő barátnője tudja mi az a Nexus, a feedelt Kata, és shippeli Jinxet és Vi-t együtt, sőt még a CS:GO-ra, vagy a Dota-ra is tudja micsoda xd még a kapcsolatunk elején volt, hogy pár randira jöttek mindig haverok, hogy megbizonyosodjanak arról h nem kamuzikxd első kérdés hozzá az volt, hogy: és a lány is tudja, hogy jártok? xd na mind1. a lényeg, hogy igazi ritkaságként van kezelve.

2015. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A sok kocka fiúnak bejön. A többieknél ne ezzel kezd.
2015. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sztem szexi
2015. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem játszom ilyen játékokkal, úgyhogy nem érdekelne. Ha nem függő, felőlem azzal játszik amivel akar, de ha ő olyan nagyon "gamer", akkor nem nagyon érdekelne.
2015. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Borzasztó a szóismétlés, bocsánat. Tehát ha nem függő, akkor oké, de semmiképpen sem plusz. :D
2015. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Elvennélek feleségül *-*
2015. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!