Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy és hol találjak magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy és hol találjak magamnak barátnőt?

Figyelt kérdés
18 évesen még nem volt egy barátnőm se,jóképű kedves srác vagyok,mások szerint szép,de nem vagyok magabiztos ami a csajozást illeti,így inkább hagytam a dolgot,valaki tudna ebben segíteni?
2015. máj. 27. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Én 19 éves korig jutottam el így aztán sikerült 1 bnőt szereznem, de annak is vége lett, nemtudok jó tanácsokat adni, túlnagy a konkurencia, nagyok az elvárások, egy fiunál a szép már kevés, tökéletesnek kell lenned a jobb csajokhoz, a kevésbé jókhoz meg agyilag kell a toppon lenni, érteni a nőkhöz, tudni hogy mikell nekik, mindent tökéletesen csinálni, elég egy apró hiba is, de van hogy valakinek kellesz aki neked sose, tiszta hülyeség az egész, a lányoknak túl egyszerü nekünk túl nehéz. Azt javaslom vagy keress más elfoglaltságot a szaporodás helyett, vagy érd be olyannal aki nem biztos hogy kelleni fog, de mondjuk dughatsz vele hónapokig mindennap akár.
2015. máj. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

En a baratom akkor ismertem meg mikor 17,5 eves volt. Egyszeruen legyel onmagad es a megfelelo lanyt majd a sors hozzad sodorja. Mi pl Honfoglalon ismerkedtunk meg! Ne kovesd el azt a hibat amit a sok korod beli fiu hogy onsajnalatba merulve keseregsz hogy miert nincs senkid mikor nem teszel erte hogy legyen. Jarj el, ismerkedj es elobb utobb megtalalod!

18/L

2015. máj. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. példáját ne kövesd. Nincs rosszabb annál, ha egy olyan nővel jársz aki a te számodra nem vonzó. Állandóan szégyellnéd.

Először is szerezz haverokat, aztán ha vannak velük járkálj el és adódni fog az alkalom.

2015. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Borosta2 ***** válasza:
a tüzépen a b34es téglák és a sóder közti raklapon vannak ha kell válogass.az ár darabra vonatkozik és nincs garancia.
2015. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy kevés barátom van meg nincs konkrét társaságom,meg nagy társaságban nem is tudom jól érezni magam,ha meg azzal a pár haverral mennék,ők sose csajozni mennek hanem csak simán szórakozni.Amit meg az első írt az teljesen kizárt hogy én olyan lánnyal legyek aki nem tetszik,am meg azt is mondták rólam hogy elég válogatós vagyok,voltak csajok akiknek bejöttem de mind elutasítottam mert nekem egyik sem tetszem és nem tudnék vele lenni.
2015. máj. 27. 23:53
 6/7 A kérdező kommentje:
tetszett*
2015. máj. 27. 23:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel. Vannak olyanok akik később érnek.Talán az lehet a baj hogy nem kezdemenyezel.mi azt szeretjük ha a fiú kezdeményez
2015. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!