Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért teszitek? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért teszitek? Többi lent

Figyelt kérdés
Akármikor megismerkedem egy lánnyal és az érzéseim kezdenek komolyabbá fordulni egy jó idő után (persze közben igyekszem minél kedvesebb lenni pl: ajtót kinyitom neki, virág stb..) és mikor végre rá merek kérdezni akkor nem vagyok az esete.. (egyébként 194 cm magas, vékony srác vagyok) ennyire csak a külsőre menne mindenki?

2015. aug. 9. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez csak egy kifogás, nem mindig van úgy ahogy mondják, csak nem akarnak megbántani!

És sok lánynak bejönnek a magas fiúk, például nekem is, tekinte hogy magas vagyok.

2015. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De miért nem mondanak semmit az elején már amikor érezhető?
2015. aug. 9. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindig érezhető, de velem pl az van, hogy van egy fiú barátom akinek valószínűleg tetszem, de azért nem mondtam meg neki kerek perec, hogy nekem nem jön be (nem a külsőjével van baj), mert nem akarom megbántani. És gondolj bele hogy nézne ki, hogy valaki kedves velem, jóban vagyunk én meg közlöm, hogy bocsi nem vagy az esetem...az elég bunkó...főleg, ha nem is azért volt kedves. De ha elmondja az érzéseit, akkor elmondom én is, addig csak enyhe utalásokat teszek, hogy nem akarok több lenni, mint barát, de nem igazán veszi a lapot szerintem. És nem mindenki a külsőre megy, nem csak a külső miatt nem lehetsz az esete valakinek. Engem például hidegen hagy a külső.
2015. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Itt minden lány azt mondja a külső nem számit...ja de ha választania kéne közted és egy helyes fiú közöt aki egy bunkó gec* akkor biztos a helyes fiú melet dönt tapasztalat
2015. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az miért jó ha kedves veled megtesz mindent érted és nem mondod meg neki hogy nem akarsz tölle semmit?? Az ember reménykedik hogy hátha mert kellesz neki. Én soha nem értettem ezeket és többre tartottam mindig azokat a nőket akik meg mondják hogy mi van. Nekem volt egy olyan hogy 2 évig húlyitett a csaj de meg mondta hogy nem akar semmit aztán jött egy olyan hogy filmezzünk stb... olyan jelektet adott hogy ő akar töllem valamit... ez ment 2 évig és másra ment ki a játék. Kihasznált stb.. na most ha valai szeret és meg tesz mindent hogy megkapjon de mégse és kijasználod az egy GUSZTUSTALAN dolog.
2015. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem tényleg nem számít:) Ha látnád azt a fiút akiről írtam, meg akivel járok, akkor tudnád...
2015. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!