Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Egy viszonylag magas srác vagyok szerintem normális külsővel.

Bármit megtennék egy lányért, hogy szeressen, de eddig mindig csak a barátságig jutottam.

Ezzel nincs semmi bajom, de mégsem tudom hogy mit kellene tennem ahhoz, hogy valaki kapcsolatban legyen velem.

Én komolyan mindent megpróbálok tenni hogy a lánynak jó legyen és mindig a kedvében járok.. de ő csak barátként szeret.

Ezért el is könyveltem, hogy jó legyünk barátok..

De ezt már annyi lánytól hallottam, hogy kezdem lassan azt hinni, hogy nekem sose fog sikerülni senkivel összejönni..


Kommenteket kérnék azzal kapcsolatban hogy min kellene változtatnom, és miben kellene jobban teljesítenem..


17/f



2016. jan. 3. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán unalmasnak tartanak vagy az is vagy.Vagy talán nem becsülöd meg magadat, ezért mások is szarba vesznek.De amúgy ez tipikusan az a kérdés, amire nem lehet jó választ adni, mert nem ismerünk téged, nem látjuk, hogy mit alkotsz lányok közelében.Talán ha csinálnál 1 videót, akkor lehetne rendes választ adni.
2016. jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nemhiszem hogy unalmas lennék mivel mindig próbálok viccelődni meg ilyesmi.. de bármi lehetséges

Az meg már igencsak lehetséges hogy nem becsülöm meg magam mivel mostanában tényleg el vagyok keseredve hogy nincs senkim és az összes barátomnak van.

Ez lehet hogy kihat erre, de én sem tudom pontosan.

2016. jan. 3. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy, ne aggódj! Valószínűleg eddig olyanoknál próbálkoztál, akik nem értékelték, azt aki vagy. De egyszer biztos jön majd valaki, aki önmagadért fog szeretni. :)
2016. jan. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne add fel, én pont ebben a cipőben járok:/ 16/F
2016. márc. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!