Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem vagyok jó senkinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok jó senkinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában nem úgy alakulnak a dolgok számomra ahogy azoknak kellene. A lányok akikkel beszélgetek / akikhez odamegyek sorra elhajtanak.. Nem vagyok a mostani (páva) divat követője, öltözködésem egyedi, mégis kétlem hogy gagyi.. Minden lánnyal figyelmes, tapintatos vagyok, nehogy rosszat mondjak, és nem feltétlen az ágyba vivés a célom (koromból adódólag). Legutóbb a lány adott visszajelzést és úgy éreztem, hogy jó irányba haladok, de közölte velem, nagy boldogan, hogy összejött valakivel.. Mondanom se kell mennyire kiborultam mikor már 1 hete készültem az első találkozásra amit megszerveztem és "kiterveltem". El akartam neki mondani mit érzek iránta, de már lényegtelen. A gondok talán a külsőmmel vannak de ezt nem tudom eldönteni (kor, nem függvényében esetleg mutatok képet ha úgy gondolom). Mit tegyek? Mint leszűrhettétek soraimból nem vagyok egy egoista illető.. (16/F)

2016. jan. 29. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen mondanék rólad véleményt,igaz fiú vagyok.Csak semmi buzulás.17/F
2016. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is mondhatok véleményt ha kell

13/L

2016. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem teljesen mesztelen kepet kuldebel akkor en is mondok velemenyt :) 18/f
2016. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is mondok véleményt, ha szeretnéd :)

15/L

2016. jan. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kep alapjan mondanek velemenyt

16l

2016. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én is mondanék véleményt 17/l
2016. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nos kép nélkül milyen véleményt mondjunk?

De... Az már régen rossz ha valaki csak a külsőt nézi,gondolj erre is.

Hiszen a külső nem minden.

Ott a sok pláza cica,meg a macsó pasik. És? Eszük meg semmi. És ezek általában nem is hűségesek,hiszen úgy vannak vele bárkit meg kaphatnak,minek ragadjanak le egynél.

Szóval ha adsz magadra,igényes vagy,akkor nincs baj. Egyszerűen legyél tisztába a saját értékeiddel és paramétereiddel,és ne akarj többet.

Nem azt mondom hogy a leg rusnyább lánnyal kezdj ki,de ne is a leg szebbel,akiről azt gondolod hogy te úgy sem jössz be neki. Jól gondolod. Akivel szemben van egy kis fenntartásod az nem a te embered. Hidd el,a belső sokkal fontosabb. Én tapasztalatból írom ezt. 36/N.

2016. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!