Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit beszélgessek egy lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit beszélgessek egy lánnyal?

Figyelt kérdés
15/f vagyok és az a problémám, hogy nem tudok egy lánnyal sem beszélni, mert egyszerűen letestelek mikkor beszélgetni kéne. Ha mégis tudok beszélgetni akkor is csak bunkó válaszokat tudom mondani. Nem tudom hogy miről kéne beszélni , mert semmi nem jut az eszembe.

2016. febr. 5. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdeklődj felőle!

Mit szeret, mi szeretne lenni ha végez a sulival, volt-e már pasija ha igen milyen volt a kapcsolat mit tanult belőle.

A lényeg h róla szóljon a beszélgetés, érezze h téged a belső értékei érdeklenek.


Minden megválaszolt kérdésbe menj bele a legmélyebb pontig.

Pl.:

- Mivel szeretnél foglalkozni később?

- Tanár akarok lenni.

- Azta annak ellenére h ilyen szar helyzetben van a magyar oktatásügy... akkor biztos nagyon elhivatott lehetsz.

- Hát igen imádom a gyerekeket.

- Milyen tanár szeretnél lenni?

...

És így tovább.


Sokkal fontosabb őszintén érdeklődni, mint érdekesnek lenni!!!

2016. febr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Próbáld mellőzni a trágár beszédet.
2016. febr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit szeret, mi szeretne lenni ha végez a sulival, volt-e már pasija ha igen milyen volt a kapcsolat mit tanult belőle.



Ez súlyos hiba a múltat nem kell fel hozni...

Ha volt neki nem akar róla beszélni mivel valamiért szét mentek ezt soha ne kérdezd meg.

2016. febr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!