Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rajtam kívül mindeni úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívül mindeni úgy váltja a kapcsolatokat mint normális ember a fesőtt. Xd velem van a baj hogy nem túl távol a 16tol nem ezt teszem vagy mindenki mással?

Figyelt kérdés
Egyébként 15 éves gimnazista rockot/metált hallgató lány vagyok. Szeretek írni (*-*nagyon*-*) olvasni, főzni. Focizok. Van egy cicám. Őszes hajam van es felete ruhát hordokxd kissé különc vagyok, de nincs olyan aki ne fogadna el. Az utóbbi időben csak fizikai kapcsolataim voltak. Mindenki untat engem. Eljutottam egy olyan szintre hogy már a filmeket is kikapcsolom egy óra után mert unalmas. Megint a kérdés. Velem van a baj? És ha igen mit lehet tenni?

2016. márc. 12. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom de imádom az ilyen lányokat :3 én egy 16 éves rockot,metált hallgató,elektromos gitározó fiú vagyok
2016. márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet szar filmet nezel

A macskat leszamitva semmi bajom nem lenne veled de valaki azt is szereti

Lehet kicsit depis vagy

2016. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tom én is magamnak való vagyok 😊 szinten rock metal csak nem öltözöm ugy viszont egesznap rajzolok es eleg soteten sötéten de szépen 😃 imádom a feketét nekem nincs bajom veled... Nem volt meg kapcsolatom de nem vagyok csunya 😁 az atlag es a helyes között mozgok ki mit szeret...

Nem mindenkinek tetszhetem...

16F

2016. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most akkor akarsz valakit akinek ezek tetszenek?
2016. márc. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3, minden ilyen jellegű kérdés alatt ott promózod magad. Nem érzed magad szánalmasnak egy icipicikét?
2016. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 okosóra ***** válasza:
Emberek! Ne legxetek mar hulyek nem a labat akarja szettenni hanem azt kerdezi mi vele a baj en azt mondom semmi mindenkinek meg van a maga stilusa valamint a maga idealja akinek ez nem tartozik az idealjaba az nem fog veled leallni beszelgetni mer vagy furcsa vagy nrki vagy hulyenek nez de szard le masok velemenyet en meg dagadt vaygok meg sosem volt csajom es?? Nem gyakorin keresem uzenem a tobbieknek ez nem tarskereso
2016. dec. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!