Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Életemben nem ismerkedtem még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben nem ismerkedtem még interneten, hogy lehet megszólítani a kiszemeltet?

Figyelt kérdés
A minap regisztráltam egy társkereső oldalra, találtam is szimpatikus hölgyeket de komolyan mondom nem tudom mit írjak nekik, mármint hogy hogy kezdjem. A "szia mizu" és a "Hello hogy vagy" olyan sablonos semmitmondó. Élőben nincs problémám az ilyennel de neten valahogy nem megy a duma :D
2016. ápr. 7. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia


A lányok általában szeretik ha róluk érdeklődsz. Pl a hobbijukról (ha van nekik). Arra tudnak válaszolni és elindul a beszélgetés. Viszont amennyire látom a statisztikákat, 10 lányból 8-9 nem fog válaszolni. Persze ez is külső függő. Leszögezném hogy nem szeretném megbántani a gyengébbik nem képviselőit, de ez sajnálatos tény.

2016. ápr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát köszönnöd azért valahogy kéne nem? :D

Vannak ötleteid nekem mondhatod és megmondom h bejönne e vagy nem :D

2016. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
valami ilyesmivel próbálkoz: szia szimpatikus vagy és szeretnélek megismerni vagy valami hasonló xD aztán már hozzá is írhatod azt amit tudni szeretnél róla
2016. ápr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!