Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom hova tenni a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hova tenni a lány viselkedését. Szerintetek barátzónába kerültem?

Figyelt kérdés

Nem adtam szerintem különösebb "okot" a barátzónába kerüléshez. Határozott voltam, nem "nyaliztam" a lánynál, stb. Amikor beszélegetünk kedves velem. Viszont eddig kétszer is elhívtam randizni, de azt mondta, hogy "tanulnia kell", nincs semmi ideje. Ez szerintem kifogás. Ezen kattogok most hogy mi van, barátként kezel?

Honnan tudhatom egyáltalán hogy be lettem friendzoneolva? Ideges vagyok miatta mert tetszik a lány , és nem tudom mit tegyek. 20F



2016. jan. 3. 23:48
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
75%
Barátzóna szerintem. Vagy nyomulsz még egy kicsit, de ha többször visszautasít, akor csak kifogás.
2016. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem tetszel neki, ennyi.
2016. jan. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jaja szerintem is az van, hogy nem jö

ssz be nelki....elég friend zone gyanús

2016. jan. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

igazából ehhez ennyit tudok hozzászólni (Trónok Harca nézők előnyben)


[link] (igen a kép szövege a válasz, tehát elég erősen friendzoneolva vagy)

2016. jan. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez még nem 100%-os barátzóna ez fix.

Voltam hasonló helyzetbe és kicsit féltem a találkozótól.

2016. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azaz még nem fix,hogy oda kerültél :D
2016. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyomulj erőssebben. Ha nem működik szard le a p'csát.
2016. jan. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sztem kerdezd meg tole h ez csak kifogas vagy tenyleg nem er ra, megharagudni nem fog+ meg tudni is fogod h mit erez
2016. jan. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ja, persze majd meg fogja mondani, hogy csak kifogásokat keres. Ugyan. Attól eshetsz barâtzónába, hogy határozott vagy. Ideje lenne tuti, ha olyan hívja el, aki tetszik neki. Ajánld fel, hogy segítesz neki a tanulásban.
2016. jan. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!