Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem lesz barátnőm, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz barátnőm, ha ronda vagyok? Minden lány elutasít a kinézetem miatt.

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy mit csinálhatnék.... Selejtnek érzem magam... Legszívesebben öngyilkos lennék, az életem semmit sem ér... Egy lánynak sem vagyok az esete, pedig rendszeresen próbálkozom, de mindhiába.... Folyamatosan mindig csak azt kapom, hogy nem vagyok az esetük....... Mondhatni, hogy még soha nem volt barátnőm, de gondolom a visszajelzések alapján nem is lesz... Vannak még rajtam kívül olyan srácok, akik ugyanígy járnak, vagy én vagyok az egyetlen?.... 20/F

2016. aug. 14. 17:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Az hogy valaki ismeri a korlátait, az egy jó dolog, viszont az hogy csak a negatívumokat találja meg magában, az már önostorozás. Van aki így csajozik van aki úgy. Van aki a külsejével hódit, van aki mással. Csomó ilyesmi van, akik az utóbbi kategóriába tartoznak. Nem kellenek különféle szövegek, csak találj magadban valami pozitívat amivel meg tudod fogni őket. És arra koncentrálj. Ne arra, hogy húú ronda vagyok, akkor nem is lesz senkim, így döglök meg. Jól írta a #9-es legyél pozitívabb.. Nemcsoda hogy nem tudsz becsajozni, ha a csajoknál a szerinted gyengeségedet hiszed a legfontosabb erénynek, és ezáltal nem tudsz nekik megfelelni..(és így nem is csoda ha letörsz emiatt) Tudod ha valaki úgy áll hozzá a dologhoz, hogy ezt most megcsinálom ezen az úton módon, mert ezzel a tulajdonságommal nagyon meg fogom fogni, sokkal sikeresebb lesz, mint az aki, arra gondol, hogy emiatt meg amiatt nem fogok kelleni neki/nekik.. Kezdd el értékelni magad, és az emberek is jobban fognak értékelni.


20/f

2016. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező... Én sem kellek senkinek a kinézetem miatt. 20/F
2016. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Igaz, nem ismerlek. És mivel 20 éves vagy feltételeztem is hogy nem mindig volt ilyen a hozzáállásod. De ez az igazság. Most így fogod fel és ezzel csak csökkented az esélyeidet. A kérdés az volt hogy soha nem lesz e baránőd. De igen, simán lehet. Ha ismerkedsz próbálkozol tovább és nem merülsz önsajnálatba száz meg száz pofon után sem. Vannak még rajtad kívül többen ugyan ilyen cipőben. Szerinted kinek van több esélye hogy kitörjön ebből? Annak aki feladja? Mert én őszintén kétlem
2016. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyi, hogy a szeretethiány alapvetően abból ered, hogy te nem szereted saját magadat. Én még sosem voltam párkapcsolatban, és úgy állandóan nem is voltak normális barátaim, tehát elvileg nem tudom hogy milyen szeretettnek lenni, csak így hébehóba. Családomban eléggé gyenge a kapcsolatunk, szóval csak a tesómmal szoktam néha időt tölteni, de ott sem mutatkozik meg a szeretet majdnem egyik foka sem. Mégis szeretem azt aki vagyok, amit képviselek, amit csinálok. Illetve bízom is magamban. Továbbá még annyi, hogy biztosan hallottál már Casanováról. Nos ő egy olyan személy volt, akiért megvesztek a nők, és azt érdemes még tudni róla, hogy nagyon sok ember szerint egy enyhe szóval kifejezve "ronda" ember volt.(én nem ilyen "szépen" fogalmazva olvastam róla) Tehát ez a kettő nem függ össze.:)
2016. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
oké tehát nem az előző voltam #11 és #14 vagyok;)
2016. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetsz olyan vészes hogy ne kellenél senkinek. Minden embernek van valahol társa, én is sokszor gondolkozom hogy nem fog engem szeretni senki, de mikor látom hogy nálam sokkal borzasztóbbak is párt találnak megnyugszom.
2016. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
56%
Nekem sem kellene egy ilyen önbizalom hiányos srác aki gyikon hisztizik.
2016. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Hajh.. Már megint! Hányszor írjam még le??? - ennnyit rólam


Te pedig kérdező: ne görcsölj, próbáld magad valamivel lefoglalni magad (új hobbi, új emberek pl.), ami miatt nem gondolsz arra, hogy nincs senkid. Jön az majd magától... Én is sokáig szenvedtem emiatt, aztán amikor kimentem külföldre táborba, eltökéltem magam - itt nem tetszik meg senki, nem leszek szerelmes... Mégis mi értelme lenne egy határokon átívelő kapcsolatnak??! Aztán... Mint égből villámcsapás... Huh. Pont amikor nem várod.


Szóvalj, ne feszeng, ne görcsölj rá és ne keresd az ideálod. Ha nem állítasz minden lány mellé képzeletben egy ideált, a lány is fogja érezni, hogy önmagáért szereted :)

Hajrá!!! ;)

2016. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Nem azzal van a baj, hogy ha nem vagy adonisz, hanem amit írtál, abból azt vettem pe, hogy az önbizalmadból kifolyólag befordult lettél. Ott a baj.
2016. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

Merre laksz? :) 21/L

Írj privátot, ha gondolod!

2016. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!