Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem lesz barátnőm, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz barátnőm, ha ronda vagyok? Minden lány elutasít a kinézetem miatt.

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy mit csinálhatnék.... Selejtnek érzem magam... Legszívesebben öngyilkos lennék, az életem semmit sem ér... Egy lánynak sem vagyok az esete, pedig rendszeresen próbálkozom, de mindhiába.... Folyamatosan mindig csak azt kapom, hogy nem vagyok az esetük....... Mondhatni, hogy még soha nem volt barátnőm, de gondolom a visszajelzések alapján nem is lesz... Vannak még rajtam kívül olyan srácok, akik ugyanígy járnak, vagy én vagyok az egyetlen?.... 20/F

2016. aug. 14. 17:13
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Ne légy elkeseredett , én sem vagyok helyes . DE! Sok sok év alatt , edzettem sokat , rengeteget dolgoztam , megkerestem egy autó és egy hàz árát . Tehát az a fontos hogy bízz magadban , ne hagyd hogy mások lerombolják a belső értékedet . Söt , nagyon sok csajnak az számít hogy mennyire vagy magabiztos, határozott. Most gondolj bele , te sem szeretnél egy olyan csajt akiről 600 méterről érzed hogy önbizalom hiányos . A rondaság pedig relatív , tudod nekem hányszor mondták ? De nem szabad foglalkozni vele . Te is tudsz róla tenni hogy mágnesként vonzd a lányokat , csak akarni kell . Tovább kell lépni . És ha valami nem sikerül , akkor az azért van mert annak úgy kellett lennie. Fel a fejjel , kitartás.
2016. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem kell rám hallgass, sőt... csak gondoltam leírom az en történetem ha mar kérdezted, hogy van-e más fiú is úgy mint te. Vagyok én például, 19 éves lettem nemrégen es nekem sem volt még soha senkim, bár már lehetett volna es lehetne most is de nem olyanok akibe szerelmes tudnék lenni, ilyen áron pedig inkább nem kell senki es inkább elek tovább szűzen, szerelni nem fogok olyannal aki iránt nem érzek úgy, talán így ha nem tudom milyen, könnyebb is elfogadni a sorsomat. Aki nekem tetszett annak en soha. Mar ugyan miért is tetszettem volna??? Bárhogyan is próbálkoztam soha nem sikerült (biztos nem vagyok elég jóképű meg semmi amit el lehet képzelni) el sem tudnám képzelni milyen lehet együtt lenni egy lánnyal meg szeretni stb. Mára már nem hiszek az egészben úgysem sikerülne, egy lány sem ér annyit, hogy rossz kedvem legyen egy visszautasítás után akárcsak egy percig is. Inkább berendezkedek arra, hogy magamba leszek így legalább arra lesz pénzem amire akarok költeni, ismerek ilyen embert mar 30-on túl van es nincs családja viszont jo kocsija van, új motorja ami inkább vonzó nekem is mint kalapolni a lányoknál. Ha lesz olyan lány meg ezek után amilyet szeretnek hat legyen de en, hogy a kisujjamat sem fogok mozdítani senkiert az is biztos...
2016. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ne legyetek ilyenek:( nem vagytok rondák akik most azt írták hogy azok. Vagy éppen hogy nem lesz senkitek. Igen is lesz. Sajnos én is igy álltam hozzá és mégis lett barátom. Legyen önbecsülésetek, nem szabad alá becsülni magunkat. Nekem is mondtak már dolgokat amik nem estek jól, sőt. Mégis elengedtem persze még bennem van de nem jó ha sokáig kattogunk egy adott dolgon. Legyetek nyitottak és ismerjétek el hogy szépek/ helyesek vagytok. Senki sem tökéletes de vannak akik egymásnak igen is azok. Lehet hogy valaki nem lát szépnek helyesnek benneteket de van aki pont hogy a legszebbnek lát.
2017. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
A KÉRDÉST MÉG ÉN ÍRTAM KI ANNAK IDEJÉN......... DE AZÓTA SEM LETT BARÁTNŐM................................. 21/F
2017. aug. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Küldjél már képet akkor
2017. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A kérdést még én írtam ki, de azóta sem volt még barátnőm, pedig sokat változtam azóta, de hiába....... 21/F (Hamarosan 22...)
2018. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!