Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés

Kezdem azzal, hogy ki vagyok: 19 éves srác, utolsó évem fog kezdődni gimnáziumban, nem vagyok Brad Pitt de nem is csúnya, igényesen öltözöm, sosem vagyok ápolatlan. Szeretek bulizni de azért nem ez az életem. Régebben önbizalomhiányos voltam, amit nagyjából levetkőztem. Elég sok emberrel vagyok jóban, mindenkivel megtalálom a hangot.

Intelligens vagyok, lehet velem beszélni komolyabb dolgokról is, a humorom kicsit megosztó de akinek tetszik annak nagyon. Pár rossz tulajdonságot is leírok azért: hirtelen haragú vagyok, sokszor cselekszem meggondolatlanul, és túl érzelmes és odaadó vagyok - ezt azért sorolom a rossz tulajdonságaim közé, mert ebből még csak bánatom volt.


A külvilág felé nem nagyon mutatom, de belül nagyon bánt a tény, hogy még nem volt barátnőm. Nagyon sok lány barátom van, és kavargattam 1-2 lánnyal bulikban, de kapcsolatom senkivel nem volt.

Voltam szerelmes, de sosem volt viszonozva, ami sok szenvedést okozott.


Gondolkoztam sokat azon, hogy vajon hol hibázok, amikor lányokkal ismerkedem, de nem jutottam semmire. Az egyetlen dolog, ami eszembe jutott, hogy kicsit túlságosan beleélem magam valakibe, ha megtetszik. Onnantól másra nem is tudok gondolni, pedig még nem szerelemről van szó. A másik dolog amire gondoltam, hogy talán nem kellenek manapság az olyan srácok senkinek, akik nem macsó nagyképű szemétládák? Mert én nem vagyok az, és ez nyilván látszik is, de az is látszik hogy leginkább az ilyeneknek van barátnője.


Tudom hogy ezek alapján nehéz megállapítani, mi a baj, de valami tippeket ha adnátok az is több lenne a semminél.


Értelmes válaszokat várok! :)



2016. aug. 22. 09:19
 1/4 anonim válasza:
Nálam is ez a helyzet csak én lány vagyok... Sztem ne törd magad ilyenekkel ne legyél szomorú hogyha a kiszemeltednek nem tetszel... Gondolj arra hogy milyen jó pasit vesztett...
2016. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen ilyen vagyok, csak fiatalabb kiadásban. :')

Én semmire sem jutottam ezzel a kérdéssel, kíváncsi vagyok, hogy te mire jutsz, sok sikert! :)

16/f

2016. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ne tord magad ez miatt:) elobb utobb valaki biztos megtalal es megtetszel neki:) nem szabad elsietni az ilyen dolgokat mert utana megbanhatod. 16 eves lany vagyok nekem nincsenek ilyen problemaim es tapasztalatbol mondom hogy jobb ameddig nem vagy szerelmes minthogy beleszeretsz egy olyanba aki utana nem becsul meg. Ez legyen szem elott
2016. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy bírom ezeket a megjegyzéseket. :D macsó nagyképű szemétláda? Nem lehet, hogy egyszerűen határozott?? (ami vonzó). Vagy lehet, hogy flegmatikus, de esetleg a lánnyal másként viselkedik, vele őszinte, neki igazán megnyílik.


A lányok/nők szeretik a határozott, kezdeményező férfiakat/fiúkat. Legalábbis jobban, mint a puhap*csöket...

2016. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!