Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ázsiai srácoknak mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ázsiai srácoknak mennyire jönnek be az európai lányok?

Figyelt kérdés
Mi az általános vélemény/tapasztalat? Személyes élményt is irhattok:). A rasszista megnyilvánulásokra és beszólogatásokra nem vagyok kíváncsi! Köszönöm:)

2016. aug. 22. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nagyon bejönnek az ázsiai srácok, csak az a baj, hogy én magas vagyok ők meg nagyon alacsonyak :/
2016. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudom, hogy oda meg vissza vannak a nagy szemektől :D
2016. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Az én tapasztalatom, hogy nagyon tetszik nekik a világos bőr, világos haj, kék/zöld szemek. Gondolom mert náluk ez igen ritka.
2016. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Jöhetnek még:) De jó! Ezeket nem is tudtam:). Én is odáig vagyok értük:) Az a jó, hogy én viszonylag (165cm) alacsony vagyok, és nagy szemem van:), de amúgy a koreai fiúk magasabbak:).
2016. aug. 22. 21:43
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag alacsony 165 centivel... :D inkább átlagos

Üdv, egy 150 centis lány :D

2016. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hat hozzam kepest viszonylag tenyleg alacsony...:D:D nezopont kerdese

(Egy 180 cm-es lany.:D )

2016. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: nekem egy kis rasszizmus azért lejött ebből az egészből amit írtàl,dehát ha ez a véleményed nem szólok bele. Kérdezőnek: szerintem bejönnek nekik:) nekem egyik legjobb barátom kínai és már volt sok magyar barátnője szóval ez afféle személyes tapasztalat:) lehet én is bejönnék a kínai barátomnak,csakhogy kb fél fejjel magasabb vagyok nála és szegényt mindig azzal szivatom hogy milyen pici :D
2016. aug. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

Az ázsiaiak jobban bejönnek nekik. A többségnek. Nem fejtem ki miért, mert sértődés lenne belőle. Csakhogy a kínai, japán, koreai lányok közül rengetegen nem akarnak már házasodni. Ezt sem fejtem ki miért. Mivel nincs más, nem jut mindenkinek ázsiai nő, ezért kénytelenek az európaiak közül válogatni. Amelyik elfogadható nekik általában, annak kis, pisze orra, világos bőre, szőke haja (különlegesség nekik) van. Ám rengeteg kiesik ezek közül is a viselkedés miatt. Mindegy, hogy dícsérik-e a külsődet, magyar lányokat. Ezekben a kultúrakban nem szokás egymás szemébe mondani az igazat.

21 / F japán (kapcsolatban nem japán, de Magyaroszágon élő ázsiai nővel)

2016. aug. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%

72 % :

1. Neked a lelked torzszülött.

2. Ti sem voltatok mindig itt. Úgy vándoroltatok be. Mindenféle néppel keveredve. Szóval nemtudom ki a korcs. Ha már sértegetjük egymást.

2016. aug. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%

Egy több 1000 éve Belső-Kínában élő család persze, akkora korcs a magyarokhoz képest, ahová több tucat más nép bevándorolt meg hivatalosan is betelepítették őket.

Vagy a japánok, akik köztudottan nem szeretnek más népekkel vegyülni.



Ettől függetlenül annyi ázsiai közül biztos van akinek tetszenél, meg ha Magyarországon ismerkedsz itt élőkkel egyszerűbb lehet, főleg azokkal, akik itt nőttek fel.

2016. aug. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!