Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miről beszélgessek vele, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek vele, mit csináljak hogy ne legyek unalmas? (egyéb részletek lent)

Figyelt kérdés

A történet úgy kezdődik, hogy most fogok kilencedikbe menni, és az iskolában (nem olyan régóta) szokás a gólyatábor. Körülbelül a gólyatábor előtt egy héttel, a facebookon létre lett hozva egy csoportos beszélgetés, hogy ha valakinek valami kérdése felmerül, vagy csak véletlenszerű dolgokat akar írogatni, vagy ismerkedni egy picit, az megtehesse. Személy szerint én elég aktívan részt vettem a beszélgetésben, és néhány leendő évfolyamtársat már sikerült egy kicsit megismernem, de volt ott egy lány akinek (talán) a stílusa fogott meg a legjobban.

Elkezdtünk privátban beszélgetni, és nagyon jól elvoltunk, és olyanokat írt hogy szerinte mi nagyon jóba leszünk, meg hogy milyen jó hogy ilyen közvetlen vagyok vele stb. Egész sokat beszélgettünk, de az igazság az hogy én egy eléggé otthonülős, kicsit zárkózott vagyok, nem igazán járok el sok helyre, nincs csak néhány barátom, közben pedig vele annyira jól eltudtam beszélgetni, szinte eltűntek a gátlásaim mindennel kapcsolatban, és jól éreztem magamat (igaz hogy csak neten keresztül, tudom hogy ez gáz, de ez van). Viszont a gólyatáborban nem igazán mertem odamenni hozzá, elég cikinek éreztem volna magamat az osztályának a társaságában, így végül kb semmit nem beszéltünk a három nap alatt.

A gólyatábor után még beszélgettünk, és valahogy amikor bevallottam neki hogy féltem odamenni hozzá, akkor nagyon gáznak éreztem a helyzetet, de ő viszont vicceskedve elnézte. Szerda óta nem igazán beszéltünk, nem voltam itthon se, utaztunk, és most úgy érzem hogy ideje lenne beszélgetni vele ha nem akarom végleg elásni magamat nála, ami nem sok jót árulna el rólam.

Szóval hogy kéne beszélnem vele, és hogy tudnám életben tartani a beszélgetést? Az elején még olyan könnyen ment, de valamiért annyira beparázok az egészen, állandóan arra gondolok hogy ne mondjak semmi rosszat, és ő pedig azt várja hogy olyan közvetlen, kedves de mégis egy kicsit rossz, és nyitott legyek, és igazából én erre nem nagyon vagyok képes és eddig nem is tudom hogy ezt hogy sikerült megtennem.

(remélem nem vagy itt és olvasod el ezt, de ha igen akkor már tuti "leboxolsz" legközelebb)

ha valki végigolvassa a regényemet, és segít annak nagyon köszönöm :)



2016. aug. 28. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem a kérdés alapján teljesen jófejnek tűnsz. Szerintem ne aggódj. Bír téged ez egészen biztos. Szóval hajrá. 17/L

Ha gondolod írj privátot és adhatok még tanácsokat:)

2016. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha lennének valós gátlásaid, akkor nem írtál volna rá :) Nem értem miért félsz, legfeljebb barátok lesztek, és ennyi :D Kérdezd meg mi van vele, és az már megint szül egy új beszédtémát, amivel lehet folytatni :D Csak nyugiba, kedvesen és nem lesz gond :)


Sok sikert! 17/F

2016. aug. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!