Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor nem tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályból, aki tetszik. Volt már, hogy hozzámért, meg úgy vettem észre, hogy szokott nézni, de így utólag már lehet, hogy azt a lányt nézte akivel én is jóban vagyok, Őt húzta a karácsonyi húzáson(ami két napja volt, de tudom ez nem fontos XD)és lehet, hogy azt nézte, hogy mit szeret, tetszeni fog-e neki az ajándéka. Most akkor mi van? :(

2016. dec. 21. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, ennyibol nem derul ki hogy tetszel-e neki. Ezek alapjan en azt mondanam hogy nem. En is szoktam emberekhez hozzaerni es embereket nezni tok indokolatlanul, ez nem azt jelenti hogy tetszenek...
2016. dec. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem, nem tetszel neki, ez van
2016. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát ezek alapján szerintem nem,de még bármi történhet.:)
2016. dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Biztosan teljesen, halálosan szerelmes beléd csak még nem tudja!!
2017. jan. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!