Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok normális lenni? 19/f

Figyelt kérdés

Pár sablon mondat után nem tudok mit mondani a lányoknak,nincs igazán témám velük.

Plusz eléggé zavarban vagyok elöttük mivel 19 évesen még soha nem volt barátnőm,szűz vagyok,és soha egy ölelést,puszit sem .


Bulizni,discoban pedig még soha nem voltam.


Pár barátom van,de velük is csak ritkán találkozom.


3 dolgog van amiról tudnék beszélni:(munkám,sport,filmek)

ezek,pedig szerintem nem nagyon èrdekelné őket


Kb így néz ki egy hetem


4-5 napot dolgozom(vendéglátás)

A maradék 2-3 napon kondi terembe,edzésre járok,ami ezen felül szabadidőm marad azt videójátékkal vagy filmnézéssel töltöm.


Valami tanács,ötlet hogy ezen hogy változtassak.


Régebben is mindíg csendes,félénk,szégenylős,önbizalomhiányos voltam.

Suli/munka után mindíg haza mentem(mondjuk soha nem is hívtak el shova)


Itt vagyok lassan 20 évesen és nincs semmi emlékem/élményem(még a balatonon sem voltam soha) amit megtudnék osztani valakivel is.


Valjuk be öszintén ki akarna egy átlagos arcú/inkább vékony testalkatú/unalmas/humortalan fiúval lenni.



2017. jan. 5. 20:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

nincs szükségem egy éjszakás dolgokra stb..


csak egy normális kapcsolatot szeretnék ennyi.

2017. febr. 2. 21:46
 12/13 Unblock válasza:
Tapasztalat szempontjabol es a tulzott felelmed enyhitese erdekeben, csak ezert gondoltam jonak.
2017. febr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez nem egy hasznos válasz, de csak azt szeretném mondani, hogy respect neked és kitartás. Tudom milyen, amikor az embernek nincs önbizalma, és sokszor témája se. De ennek ellenére is akármikor megjelenhet valaki, aki feltétel nélkül szeret majd (tapasztalat!).
2017. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!