Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet manapság találni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet manapság találni szép, komoly gondolkodású barátnőt?

Figyelt kérdés

Barátnőt, tehát nem 2 éjszakára dugni valakit...

Elmondom dióhéjban mi velem a helyzet: jó csajokat bármikor bármelyik buliban felszedek, és ha netán úgy alakul, hogy még párszor találkozunk, akkor se lesz semmi, nem tudom valahogy nem kerülünk összhangba.

Akikkel többször találkoztam, meg komolyak, stb viszont általában nem túl szépek, tudom, hogy választani kéne prioritást felállítani, de nem tudok valahogy.

Igazából 22 éves, elég magas vagyok, fizikummal nincs baj, jófejnek is tartanak, anyagilag is minden rendben, igényes és odafigyelő vagyok, de az biztos, hogy nem járok ilyen deszkás tányér sapkákban, meg nem vagyok egy focista, se külvárosi maffiózó stílus, amik manapság a menők. És nem szórom el mindenem nyáron 4-5 fesztiválon, ésszel élek, és hosszú távra tervezek ház, stb... Olyasmi felfogás manapság nincs aki ilyesmire hajlik már én úgy látom. Meg a stabilitást is mintha nem tekintenék értéknek a mai lányok, mintha az kéne nekik, hogy közben minél több csajjal is dumálgassak és érezzék, hogy mégis ő a győztes, vele vagyok, de nekem ezek az árnyjátékok, szerepek nincsenek ínyemre.

Persze most így röviden összefoglaltam, nagyon fontos, hogy nem vádaskodom, egy problémát vetettem fel, azért is próbáltam kereken leírni, mert lehet bennem van a hiba, és akkor arra szeretnék rájönni a válaszok segítségével.



2017. jan. 10. 01:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Majd lehet, hogy kipróbálok valami netes társkeresőt egyszer (ami nem a Tinder vagy Badoo azok már volta, nem olyan jók szerintem).

Igen való igaz, hogy talán ebben a korosztályban nem jellemző az akit keresek, találkoztam 30 feletti nővel is, bár ott más miatt nem jött össze...

Amúgy kicsit talán nagyon a komoly irányba tereltem a rövid bemutatkozást felül, persze elmegyek én is bulizok 2-3 hetente, meg voltam fesztiválon is (1-1 napra itt-ott kisebbeken inkább), de nem ezek a fő prioritások, egy bulis hétvége után következőn lehet, hogy könyvbemutatón vagyok, vagy kirándulok egyet, hazamegyek Apummal főzünk, kiülök a kertbe-erkélyre olvasni stb... (bár most hideg van ahhoz mondjuk :D ). Tehát van (szociális) életem, de a legfontosabbnak a komolyabb, jövőbeli terveket tartom.

2017. jan. 11. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!