Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen tippeket tudnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tippeket tudnátok adni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lényeg az h van egy lány egy évvel alattam a suliban, sokszor néz, rám is mosolygott egyszer csak ugy random máskor pedig szerelmesen de ugy h ki lehetett olvasni a szeméből h szerelmes belém, szemezés is volt illetve még volt egy pár dolog de az most hosszú. Lényeg h szerintem ill a visszajelzések alapján bejövök neki és Ő is bejön nekem és olyan praktikákat, "terveket", ötleteket szeretnék válaszba kapni amit bevethetnék, hogy oda tudjak menni hozzá. (Főleg olyanok lennének jók amik már ki vannak próbálva és működtek is :D)


A lány 16 éves, én 17 vagyok.



2017. jan. 12. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Mintha csak az én esetem lenne. Én is így jártam, hogy azt vettem ki egy lányból, hogy szeret, bevallottam neki, de ő kijelentette, hogy csak barátként tekint rám. Pedig ő is hasonlóan viselkedett, mint az a lány, akit te leírtál. Óvatosan kezdeményezz ilyenkor, mert lehet, hogy félénk a lány, főleg, ha te vagy az első fiú, vagy csak bizonytalan az érzéseiben, és inkább meghátrál. Próbáljatok meg elmenni valahova kettesben, beszélgessetek, töltsetek minél több időt egymással, ismerjétek meg egymást. Ha ezek után is úgy látod, hogy a lány még mindig vonzódik feléd, akkor már elkezdhetsz komolyabban is közeledni felé. De azért legyen egy b terved, ha mégis nemet mondd. A szerelem néha vak, és sokszor többet gondolunk egy-egy mozdulatról, vagy gesztusról, mint ami valójában..

17/f

2017. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!