Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lesz valaha barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz valaha barátom?

Figyelt kérdés

Nem a privát üzenetek miatt írom ki ezt, csak érdekel...

17 éves vagyok. Szociális szarságaim vannak. Nem szeretek emberek közé menni, a buszon ha sokan vannak már furán érzem magam (szaporább szívverés, légzés) és mindig azt hiszem, hogy engem figyelnek. Alacsony vagyok, kétbalkezes és kövér. Ja meg ronda. Gondjaim vannak az evéssel, eléggé végletekbe tudok esni. Volt önbántalmazós időszakom és úgytűnik megint előjött majdnem egy év után.

Persze adott a kérdés, hogy egy ilyen emberi hulladék minek akar barátot. Ez jó kérdés, én sem tudom. Igazából arra számítok, hogy ha én gyűlölöm magam akkor talán lehet valaki aki nem fog.

A lényeg. Szerintetek egy ilyen embernek van esélye egy kapcsolatra?



2017. jan. 15. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#1 Hogy a fszomba tudol úgy segíteni rajta ha küld neked képet?


És igen kérdező, lesz..ez biztos

2017. jan. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De teszek érte. Minden nap tornázok és ha nincs minusz 15 fok akkor futok is. Enni meg nem szoktam de egy héten egyszer rámjön egy falásroham amikor mindent zabálok. Tudom hogy undorító de minek írtam volna le, hogy rontsam ezzel is az öszképet? Nem panaszkodni akartam a francba is. Nem tudom minek írtam ki a kérdést. Nem kérek több választ
2017. jan. 16. 09:23
 13/15 anonim ***** válasza:
9. Te nagyon hülye ember vagy.
2017. jan. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Heti egyszeri falasrohamtol nem lesz senki elhizott...szoval valamelyik iranyba torzitasz erosen, tehat vagy nem vagy kover, vagy rohadtul nem heti egyszer zabalsz hanem mindennap. Foleg hogy meg sportolsz is nem tudom elkepzelni hogy kover legyel, ez sak egy csajos hiszti. Az onbantalmazas meg a legprimitivebb dolog...vagdosod magad celtalanul ez az emberi hulyeseg legalja. Megmondjuk neked hogy nem nyivakolni kene hanem tenni akkor meg behisztizel, bar ha tenyleg ilyen problemaid vannak kajakra el kene menned dokihoz. De szerintem egy csak onbizalomhianyos hosztis lanyka vagy aki torzitja a valosagot rendesen...
2017. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13-as can u explain that?:D Mesélj még kérlek rólam:D
2017. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!