Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjek el ismerkedni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el ismerkedni? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Hogyan ismerkedjek lányokkal, ha egyedül nem igen szoktam szórakozni menni? Társaságommal minden pénteken beülünk a törzshelyünkre, így szemétség lenne tőlük félrehúzodni és más társaságát keresni. Viszont ha egyedül elmennék oda, nem mernék megszólítani ott senkit, főleg nem egy nagyobb csoportot. Lányok egyedül nem igen szoktak lenni, legalábbis én nem vettem észre eddig. Ha ez mégis megtörténne egyszer, hogyan szólítsam meg? Eszembe jutott már pár lehetőség, pl. "ne haragudj, vársz valakit vagy helyet foglalhatok?", "üdv, meghívhatlak egy-két italra?" stb.

"Pár" infó rólam: 182 cm magas, 75 kg, kék szem, nagyjából lapockáig érő barna haj (ápolt, fésült, rendszeresen mosott és balzsamozott, rendezett haj), metalhead-szerűség lennék. Úgy vélem, hogy koromhoz képest műveltebb, gazdagabb szókinccsel "megáldott" egyén vagyok az átlaghoz képest. Szeretek olvasni, bővíteni a tudástáram.

Ami a testalkatomat illeti; sokszor dicsérik az alakom, pedig szerintem egyáltalán nem olyan, mint amilyennek leírják... Az arcomon van néhány mitesszer, amiket igyekszem kezelni. Végezetül annyit tennék hozzá, hogy ez a rövidebb bemutatkozás a célt szolgálja, hogy legyen egy minimális elképzeléseket rólam, így ha beleélnétek magatokat a helyzetbe, hogyan reagálnátok.

Ui: köszönöm előre is a válaszokat, trollok legyenek szívesek kímélni!



2017. jan. 18. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Yuuuy végre egy olyan fiú aki balzsamozza a haját!!!! Deyō

Kort nem írtál,dolgozol vagy még tanulsz? Esetleg kávézóban vagy hasonló helyeken, könyvtár, hasonlók . Az idézés did nekem tetszenek, az a fontos hogy udvarias legyél. Sok sikert, remélem egy picit tudtam segíteni!

2017. jan. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még tanulok. 15 éves vagyok és köszönöm szépen. :)
2017. jan. 18. 22:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezt igazából úgy oldottam meg, hogy van egy társaság, akikkel bulizni megyek, ott beszélgetünk, táncolunk lányokkal. A másik társasággal pedig elmegyünk, és csak iszunk. Mikor hogy jön össze a társaság. Ha te más körökben mozognál, akkor ne állítson meg, hogy van már egy társaságod. Nyugodtan haverkodj össze valakikkel, és menjetek el. Viszont buliban barátnőt ne igen keress. Menjetek olyan helyekre ahol vannak lányok, ezek kicsit ilyen kulturáltabb helyek, ahol ki is lehet ülni. Ott szoktak azért lányok ülni. Az se gáz ha többhöz mész amúgy oda. Mint a tánc, éneklés, küzdő sportok, ez is egy készség, ami fejleszthető. Beszélj sok lánnyal, tapasztald ki, és utána már lesz bőven sikered. Legfontosabb nem a kinézet, hanem az önbizalom, és hogy legyen jó dumád. Sok sikert 18/f
2017. jan. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!