Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nincs baratom ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nincs baratom ha a nalam rondabbaknak van?

Figyelt kérdés
A baratnoim kozul a nalam rondabbaknak van baratja csak nekem nincs es ez nagyon rosszul esik.

2017. jan. 19. 18:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó barátnő lehetsz ha a hátuk mögött lerondázod őket...ne csodálkozz,hogy ilyen jellemmel nincs barátod
2017. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De nem azt mondom ,hogy rondak de mindenki tudja ,hogy kinel szebb es kinel nem.
2017. jan. 19. 19:00
 13/18 anonim ***** válasza:
42%
Én is ugyanezt gondolom magamról mint te csak én fiúként :D Ezzel nem a barátaimat szólom le, biztos én csinálok valamit rosszul.
2017. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt, hol nem volt. Volt egyszer egy tinilány. Szépsége híre hetedhét országon túl járt. A fiúk, akik látták, azonnal, kivétel nélkül beleszerettek. A kinézetébe... Amint többet megtudtak a lányról, inkább hagyták a fenébe. Hogy miért? Mert kiderült róla, hogy amilyen szép a külseje, olyan csúnya a belseje. A fiúk kezdték észrevenni a barátnőit is, akiknek igaz, szépségük összehasonlíthatatlan volt a másik lányéval, de bennük is volt valami szép. Ebben sem voltak összehasonlíthatóak a lánnyal, hisz az ő lelke velejéig romlott.....................


Na azt hiszem, ez egy tanulságos kis történet volt.


Nem feltételezem azt, hogy olyan vagy, mint a történetemben az a bizonyos lány, félre ne érts. Csak próbálok rámutatni arra, hogy mi van akkor, ha azért közelednek a fiúk inkább a barátnőid felé, mert akár külsőben (egoizmus), vagy belsőben el vagy tévedve az önkritikádat illetően.


De szerintem nem is gáz, ha ennyi idősen nincs pasid. Majd egyszer lesz. Sőt, lehet hogy a szerelem már épp kopogtat az ajtódon, csak Te még nem tudsz róla. 😉

2017. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szépség relatív, ezt tudhatnád.Aki neked szép, az nekem pl.nem és fordítva.

l/l

2017. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Te szószerint rondáztad le őket. Amúgy troll kérdés?
2017. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Azt írtam ,hogy a nálam rondábbak nem azt ,hogy rondák.Van akinél szebbek.És gondolom ti is tudjátok ,hogy ki néz ki jobban nálatok.
2017. jan. 19. 23:10
 18/18 anonim ***** válasza:
Jesszus ...14 évesen ne foglalkozz ezzel , mikor ennyi voltam valamilyen szinten engem is érdekelt , hogy van e barátom , de nem nagyon éri meg ezzel foglalkoznod ,hidd el !
2017. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!