Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha már nem úgy tűnik, mintha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem úgy tűnik, mintha érdekelném a fiút (csak látásból ismerem) akkor feladhatom? Vagy van valami módja annak, hogy újra felkeltsem az érdeklődését?

Figyelt kérdés
:/
2017. jan. 20. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk beszélj vele, aztán kiderül
2017. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, esetleg szerelmes vagy belé akkor ne hagyd elmenni, ne add fel. Szemezz vele, mosolyogj rá esetleg menj oda hozzá valamilyen indokkal (pl.: itt van az xy tanár? fontos hogy közben mélyen nézz a szemébe és mosolyogj, hogy lássa rajtad az önbizalmat).


Ha szeretnél erről többet beszélni akkor írj nyugodtan privátban. :)

2017. jan. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Réka SZJ válasza:
82%

Sose add fel, en is igy jottem ossze a baratommal es mar jo ideje egyutt vagyunk.

Mikor nekem megtetszett es elkezdtem tobbet fele nezelodni es hasonlok ugy tunt o is ezt teszi de aztan jott a nyari szunet nekem meg nem volt merszem odamenni hozza mielott vege lett a sulinak.

Szeptemberben remenykedtem hogy mrg mindig nincs baratnoje mikor visszamentumk mert egesz nyaron nem tudtam kiverni a fejembol. De o mar semmi erdeklodest nem mutatott en viszont csak meginkabb vonzodtam hozza. Egy picit olyan volt mintha mar kerulne is. Aztan egy nap hirtelen elkezdett tobbet felem nezni. Baratnoim mindig mondtak hogy mar megint erre nez, mar megint teged nez. Ra egy hetre odajott es elkeztunk beszelgetni. Kiderult hogy mar majus ota tetszettem neki csak felt kezdemenyezni, es inkabb probalt nem tudomast venni rolam mert ugy erezte az egyszerubb. De egyszercsak nem birta tovabb. Ezutan eleg gyorsan osszejottunk:))

Nem tudhatod mit erez a fiu de kuldd csak fele a pozitiv jeleket.

Szivesen segitek meg amugy ugyhogy ha szeretnel nyugodtan irj privatban🙈:)

2017. jan. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!