Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Animések/Gamerek ti hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Animések/Gamerek ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

A környezetemben nagyon kevés az animés fiú. Ti hol ismerkedtek egymással?

Válaszokat előre köszönöm . 18/L



2017. jan. 21. 22:30
1 2
 11/14 Firedoom ***** válasza:
100%
Mind a ket jelzo illil ram, de ahanyszor probalkoztam valami forumon vagy jatekban, csak tobb szaz kilometerre lako holgyemenyekkel sodort ossze a sors. Conon is. Ha helyben ismerkedsz akkor meg tobbnyire nem sut le rola az erdeklodese
2017. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem sok időm van , sokat dolgozok , gamer is vagyok. Szóval ez így elég macerás, főleg játék mellett ... ilyenkor érzem azt. Hogy el vagyok baszva valahol ...

Igen , a távolság nagy úr.... :/

2017. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
18%
Annyira bírom, hogy a gamereket egy lapon emlegeted az animésekkel, semmi köze a kettőnek egymáshoz. Kikérem magamnak!Egyébként nem, nem ismerkedek sehol, még... 18/F
2017. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
#13 Most mi a baj azzal ha valaki esetleg mindkettő, vagy jól kijön mindkét csoporttal? Ne hisztizzünk már mindenen, semmi bántó szándék vagy lenézés nem volt a kérdésben, de neked muszáj volt "kikérni magadnak"..a semmit :D Egyáltalán nem mondta a kérdező hogy szerinte animés/gamer egyre megy.
2017. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!