Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinaljak? (Bovebben lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés

Az osztalyomban van egy fiu aki tetszik de ez tudom csak ilyen gyerekszerelem meg minden. De enis tetszek neki es elakar menni moziba... De 12 evesen nem akarok baratot,de nemszeretnem megbantani

Mit csinaljaak????

12/L



2017. jan. 22. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért nem akarsz vele elmenni, mert nem akarsz barátot? Egyébként szívesen töltenél vele időt? Attól, hogy elmentek moziba együtt, még nem kell járni...
2017. jan. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj el vele, nem muszaj jarnotok ahhoz, hogy elmenjetek egyutt ide-oda
2017. jan. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen szivesen elmegyek, csak tudom h nem barati szandekkal hivott el enis elvezem a tarsasagat de 12,5 evesen nem lenne korai a barat?
2017. jan. 22. 09:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha annyiból áll a "barát", hogy elmentek néha moziba, fagyizni, cukrászdába, sétálni stb., az teljesen normális ennyi idősen is. Nekem is volt "barátom" 12 évesen, ő ráadásul 14 éves volt. Még csak nem is csókolóztunk soha, csak puszit adtunk egymás arcára.
2017. jan. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) megirtam h igen ma 13:30 kor kezdodik kivancsi leszek milyen lesz
2017. jan. 22. 09:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Majd mesélj
2017. jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Okes
2017. jan. 22. 12:57
 8/9 A kérdező kommentje:
Itt vagyok... Hat azert jo volt atkarolt amikor ilyen szerelmes resz volt es a vegen megpuszilta az arcom de kozoltem vele h a csok...stb azert nem de o is mondta h szerinte is es nagyon jo volt nem nyomult annyira csak minden jott magatol
2017. jan. 22. 14:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Látod, ez teljesen normális dolog ebben a korban is :) Örülök, hogy jól érezted magad! És bátor dolog volt, hogy mondtad neki, hogy számodra mi az, ami már nem fér bele! Látod, az őszinteség nagyon hasznos!
2017. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!