Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nálatok kizáró ok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok kizáró ok ismerkedésnél ha egy fiú túlsúlyos?

Figyelt kérdés

2017. márc. 10. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem. Nyilván,van egy bizonyos határ,ami felett már nem túl nyerő,de el tudnám azt is fogadni. Nem ezen múlik. :)

Amúgy ha írnál magasság/súly arányt,lényegesen könnyebb lenne.Attól még,hogy nem vagy 60kgos swagyolo,lehet hogy nem is vagy túlsúlyos.

2017. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Mivel én edzőterembe járok,sportolok sokat és figyelek az egészséges életmódra,meg az alakomra,valahogy nem menne hogy a párom túlsúlyos. Ha arányosan,sportosan vastagabb úgymond akkor az oké.
2017. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a husis srácok egy bizonyos szintig, jobban tetszik mint a szálkás-izmos. De számomra a legszebb mikor valaki izmos, de fölötte meg husis, szóval nem az hogy kockás hasa van, hanem hogy erős a karja meg a válla/lába.
2017. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek a válaszok lol :D 91/180
2017. márc. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Egy heten hatszor sportolok es egeszsegesen etkezem,elvarom,hogy a parom is igenyes legyen magara. Nyilvan nem azt mondom,hogy egy kis feleslegtol osszedol a vilag,de soha nem tudnek egyutt lenni egy kifejezetten kover fiuval.

2017. márc. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogyha én azt mondom, nem számít némi túlsúly, akkor rendre kiderül, hogy az illető 150 kilót ért alatta, én meg arra gondoltam, hogy a tavalyi 75 kilós emberformájára ment fel +10 kiló háj. Vagy +15. De nem 150 és hasonlók... te jó isten!


Röviden: Van azért egy határ.

2017. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért olyan szinten nem vagyok. 90 kg vagyok.
2017. márc. 12. 16:52
 8/8 anonim ***** válasza:

ha ez a kérdés megfogalmazódott benned, akkor téged zavar az alkatod, ezért látsz benne problémát az ismerkedésnél és ha te magad sem tudod elfogadni, akkor más hogy tudná? önbizalomhiányod lesz miatta, ami miatt a másik is bizonytalanabb lesz veled kapcsolatban.

ha te úgy érzed, hogy gond van az alkatoddal, akkor tegyél ellene. sportolj, edzz, figyelj oda az étrendedre, foglalkozz magaddal.


egyébként az ilyen kérdéseknek kb. annyi értelme van, mint annak, hogy azeretik-e az emberek a rántotthúst. van akinek bejön, van aki csak azt nem szereti, van aki meg semmilyen húst nem eszik. ettől neked még ugyanúgy semmi hasznos infós nem lesz arról, hogy egyél-e rántotthúst, vagy hogy neked ízleni fog-e, mint arról, hogy a veled kapcsolatba kerülő lányoknak mennyire tudsz bejönni ilyen alkattal.


pasikban is ugyanúgy van, akinek a kis mell, kicsi fenék, vékony alak, vagy a rövid haj jön be jobban, mint ahogy olyan is van, akinek a nagy mell, nagy fenék, hosszú haj jön be. meg olyan is van, hogy tök mindegy, milyen külső jön be neki, mert végül totál másmilyennel jön össze, mert nem csak ezen múlnak a dolgok...

2017. márc. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!